Yabancı numaradan gelen mesajlar

142404

Kilopat
Merhaba,
Numarama 2 gündür farklı ülkelerden mesaj geliyor numarama da dikkat ederim her yere yazmam durumdan şüphelendim bu durumda ne yapabilirler bir fikriniz var mı?

1685796083179.png

Dün +1 olan bugünde +27 olan mesaj attı.

Attığı linklere cevap vermedikçe ve herhangi bir bilginizi istedikleriniz de onlara o bilgiyi vermediğiniz sürece hiç bir şey olmaz.
Sanırım kayıt olduğunuz bir yerde veri sızıntısı falan oldu eğer böyle şeylere dikkat ediyorsanız bu yüzden size ulaşıyor olabilirler.

Merhaba,
Numarama 2 gündür farklı ülkelerden mesaj geliyor numarama da dikkat ederim her yere yazmam durumdan şüphelendim bu durumda ne yapabilirler bir fikriniz var mı?

Eki Görüntüle 1805194
Dün +1 olan bugünde +27 olan mesaj attı.
Oltalama saldirisi, engelleyin geçin.
Bir firma numaranizi satmis veya sizinti olmuş.

Attığı linklere cevap vermedikçe ve herhangi bir bilginizi istedikleriniz de onlara o bilgiyi vermediğiniz sürece hiç bir şey olmaz.
Sanırım kayıt olduğunuz bir yerde veri sızıntısı falan oldu eğer böyle şeylere dikkat ediyorsanız bu yüzden size ulaşıyor olabilirler.
merhaba. Bana da whatsaptan önce mesaj birkaç gün sonra da sesli mesaj geldi. sesli mesajı dalgınlıgıma gelip dinledim. Virüs bulaşma ihtimali var mıdır? Öyle haberler okudum da. Endişlendim.

Geri
Yukarı