Yabancı pasaportla IMEI kaydı yapılır mı?

burakdrs

Hectopat
Yer
mezun tayfa
Daha fazla  
Meslek
Serbest Mesleque
Başlıkta da belirttiğim gibi yurt dışından 14 Pro aldıracağım ama amcamlar eskiden TR pasaportuyla mı kayıt yapıyordu Hollanda pasaportuuyla mı hatıralayamıyorum. Şimdi Hollanda pasaportu ile buraya gelecekler ve IMEI kaydı amcamın üstüne olacakşekilde kayıt yapacağız hattı da onun üstüne geçireceğim. Sorum şu Hollanda pasaportu kullanarak telefona IMEI kaydı yapabilir miyiz?(amcamlar Türk ve Hollanda vatandaşı. Hollanda'da yaşıyorlar.)

Yapılıyor zaten e-Devlet'te soruyor e-Devlet'i yok ise o zaman BTK arayıp bilgi alın en son bankadan da yapılıyordu.

Başlıkta da belirttiğim gibi yurt dışından 14 Pro aldıracağım ama amcamlar eskiden TR pasaportuyla mı kayıt yapıyordu Hollanda pasaportuuyla mı hatıralayamıyorum. Şimdi Hollanda pasaportu ile buraya gelecekler ve IMEI kaydı amcamın üstüne olacakşekilde kayıt yapacağız hattı da onun üstüne geçireceğim. Sorum şu Hollanda pasaportu kullanarak telefona IMEI kaydı yapabilir miyiz?(amcamlar Türk ve Hollanda vatandaşı. Hollanda'da yaşıyorlar.)
Kayıt ettireceğin kişinin çıkması yeter ve Türk vatandaşıymış zaten.

tamamdır tesekkurler biraz daha araştırırım şeye gelmeyelim sonra .d

120 yi aradım özellikle belirterek sordum türk veya yabancı bir pasaport farkeder mi diye etmez dedi imei kayıt hakkı sorgulayın varsa kayedersiniz dedi teşekkürler cevaplarınız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı