Yabancılar Neden Site Tasarımlarına Önem Vermiyor?

Technopat'ı kast edemezdin zaten ama yabancı kaynaklı çok yararlı forumlar var bunlar sayesinde az şey öğrenmedim. Ayrıca ''Bizdede'' diye belirtmenden dolayı böyle bir cümle kurdum?
Uslubunu hiç beğenmedim nedense. Yabancı forumlara laf etmedim ben. Neyi kasteddiğimi bilmeden konuyu başka taraflara götürme kardeşim. Bundan sonraki yanıtlarına cevap vermemeyi düşünüyorum. Konu dışına çıkıyor artık.

Bizdede tasarım var ama içerik boş. :)
Technopat'ı kastettiğimide nerden çıkardın bilader?
''Biz''den kastının Türkiye olduğunu sanıyorum. Bu da TP'ye ''de'' ucu dokunur demektir. Ve buna ''da'' cevap vermeden edemeyeceğim çünkü burada herkes hiçbir karşılık beklemeden birbirine yardım ediyor, etmeye çalışıyor. Yani ben kesinlikle bizde ''de'' gayet iyi içeriklerin olduğunu düşünüyorum. Umarım anlatabilmişimdir:)

''Biz''den kastının Türkiye olduğunu sanıyorum. Bu da TP'ye ''de'' ucu dokunur demektir. Ve buna ''da'' cevap vermeden edemeyeceğim çünkü burada herkes hiçbir karşılık beklemeden birbirine yardım ediyor, etmeye çalışıyor. Yani ben kesinlikle bizde ''de'' gayet iyi içeriklerin olduğunu düşünüyorum. Umarım anlatabilmişimdir:)
Konuyu nereye sürüklüyorsunuz yahu. Kötü olduğunu düşünseydim 1 Kasım'dan beri burda olmazdım herhalde değil mi mantıken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Köklü sayfaların alışılmış bir tasarımı var. Reddit gibi sayfalar bunlardan biridir. Bu tip web sayfalarının tasarımı kolay kolay değişmez. Değişse bile kullanıcıların eskiye yatkın olduğunu bildikleri için sade ve kullanışlı bir tasarım ortaya koymaya çalışırlar. Örneğin İnci Sözlük. Diğer yandan eğer bir kurumsal proje veya herhangi bir sosyal ağ çalışması olsaydı daha minimal bir tasarım olurdu. Bu her yerde geçerlidir. Yoksa bu Tr içi olsun olmasın onca tasarımcı insan UI/UX konularına iyi derecede hakim olabilmek için kafa yormazdı. :)

Technopat'ı kast edemezdin zaten ama yabancı kaynaklı çok yararlı forumlar var bunlar sayesinde az şey öğrenmedim. Ayrıca ''Bizdede'' diye belirtmenden dolayı böyle bir cümle kurdum?

Bende buna tav oluyorum! Farzı misal yetersiz buluyor kendine göre ediyor, ne olacak? Adam eleştiri yapmış, belki haklı belki haksız. Sanane? Lafı kulağından anla..

Bende buna tav oluyorum! Farzı misal yetersiz buluyor kendine göre ediyor, ne olacak? Adam eleştiri yapmış, belki haklı belki haksız. Sanane? Lafı kulağından anla..
Nerden çıktınız bilmiyorum ama biten tartışmayı neden hortlatıyorsunuz? Yani Türkçenin gramerini bilmiyorsunuz galiba, adam ''Bizdede'' diye bir cümle kullanıyor ben ve benim gibi bir sürü insan yardımcı olmaya çalışıyor haklarını yemem yedirtmem.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı