Kalitesiz markalar neden hep görünüşe önem veriyor?

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Izoly, Turbox, Dragos, Rampage gibi markalar neden hep görünüşe önem veriyor? Görünüş için çalışmak yerine daha kaliteli ürünler çıkarmak için uğraşsalar daha iyi.

Izoly, Turbox, Dragos, Rampage gibi markalar neden hep görünüşe önem veriyor? Görünüş için çalışmak yerine daha kaliteli ürünler çıkarmak için uğraşsalar daha iyi.

Çünkü bilgisayardan anlamayan insanlar genellikle sadece görünüşe önem veriyor.

Görünüşe önem veriyorlar derken? Hepsi çirkinlikte yarışıyor birbiriyle. Bunları beğenen insanların genelde pek çoğu küçük yaşta. Ek olarak kaliteli mal yapmaktansa azıcık reklam yapıp, bu çirkin şeyleri beğenenlere satmak daha kolay.

Görünüşe önem veriyorlar derken? Hepsi çirkinlikte yarışıyor birbiriyle. Bunları beğenen insanların genelde pek çoğu küçük yaşta. Ek olarak kaliteli mal yapmaktansa azıcık reklam yapıp, bu çirkin şeyleri beğenenlere satmak daha kolay.
Görünüş derken tüm ürünleri ışıklı falan ya onu kastetti insanlar da ışık olan her şeyi iyi sanıyor.

Milletimiz gerçekten çok değişik, kalitesizliğe alışmış gibiler.

İnsanlar bildikleri üzerinden gitmeye çok meraklı. Çevremde de gördüm i312100F'li bilgisayar aldım çevremde aaaa i3 mü kazık yemişsin diyenler oldu bende güldüm geçti.

Bunları beğenen insanların genelde pek çoğu küçük yaşta.

Hocam emin olun bilgisayardan anlamayıp bunları alan yetişkinlerde var.

Hocam anlasalar işte. Anlamıyorlar ki.
Mesela size daha yeni bir örnek. Anlatamadık arkadaşa gitti aldı Dragos.

İnsanlar bildikleri üzerinden gitmeye çok meraklı. Çevremde de gördüm i312100F'li bilgisayar aldım çevremde aaaa i3 mü kazık yemişsin diyenler oldu bende güldüm geçti.

Hocam emin olun bilgisayardan anlamayıp bunları alan yetişkinlerde var.
Aynı şey benim arkadaşta da var. İ3 ü gördüğü anda hemen kötü i3 ne falan demeye başlıyor.

Geri
Yukarı