Yağ nasıl verilir?

Kilo vermesi lazım ise karbonhidratı azaltması lazım kardeşim.
Alakası yok. Vücudumuz bizden günlük olarak belli bir kalori ister, bundan az aldığımız zaman vücutta bulunan hazır yağları (Depolanmış yağlar.) kullanır. Böylece kilo vermiş oluruz.

Alakası yok. Vücudumuz bizden günlük olarak belli bir kalori ister, bundan az aldığımız zaman vücutta bulunan hazır yağları (Depolanmış yağlar.) kullanır. Böylece kilo vermiş oluruz.
Dostum amacın yağ yakmaksa protein arttırırsın karbonhidratı azaltırsın ağırlık antremanı kardio fln yaparsın beslenmene dikkat etmessen yağ yerine kasta kaybedebilirsin

1711652336474.png

ben 1500 açık yaratsam kendime mi zarar vermiş olurum yoksa yararlı olurmu ?

Dostum amacın yağ yakmaksa protein arttırırsın karbonhidratı azaltırsın ağırlık antremanı kardio fln yaparsın beslenmene dikkat etmezsen yağ yerine kasta kaybedebilirsin
Bunları yapsa da kalori açığı bırakmadığı sürece yağ yakamaz. Zaten rehberimde kas kaybetmemek için gerekli detayları yazdım arkadaşa da attım. Ayrıca senin dediğin başkaydı fakat şimdi değiştirdin.

Eki Görüntüle 2153048

ben 1500 açık yaratsam kendime mi zarar vermiş olurum yoksa yararlı olur mu ?
1500 biraz fazla şimdi 500 ile başla kademe kademe arttırarak 1000'e kadar yükseltebilirsin. Fakat bence 750 kalori açık idealdir.

Karbı tamamen kesmesine gerek yok ki harcadıgından az yersen yağ yakabilirsin bu kadar basit. ben cut dönemlerinde 50 100gr carb alıyorum tabii uzun süre yapılmaması lazım ayrıca yüksek kalori açığı verdiğinde kas kaybetmek o kadar da kolay bir şey değil bunu uzun süre yaparsan kaybedersin anca.

Geri
Yukarı