Yağ yakımı için bisiklet mi, koşu bandı mı?

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Cumartesi günü 3. ayımın ilk haftasi bitti ve haftada 5 gün üst üste spor yapıyorum fakat vücudum hala beklediğim gibi gelişmedi yani 2 ayda normal midir bilmiyorum. Önceki actığım konuda normal yazmışlardı fakat ben yediremiyorum bunu kendime. Kol kaslarım azıcık cıktı, yumurta seklini aldı biraz fakat sağ kol, sola göre daha fazla. Hala yağ oranım yüksek. Hiç azaldı mı bilmiyorum. Neremi ellesem sallanıyor. Hele karın bölgesinde çok yağ var.

Ben spora başlamadan önce 76-77 kilo bir şeydim. Yaklaşık 1,5 ay boyunca koşu bandı yaptım ve şu an 68-69 kiloya düştüm. Yani göbek vardı tabii birazcık, zayıf değildim. 1.82 boyum var. Hocam bana koşu bandında sen koşmasan da kalori yakıyor diye anlattı ve gösterdi. Spordan sonra 150 kalori bisiklette yak dedi. Ben de 2-3 haftadır öyle yapıyorum fakat yağ oranım düştü mü hiç bilmiyorum. 1. ay ne Fitness'ı ne beslenme programını doğru yapabildim. 2. ay ikisini de biraz düzelttim şimdi 5 gün gidiyorum arada 4 güne düşüyor.

Daha hızlı yağ yakımı için ne yapmayalıyım sizce? En çok korktuğum şey ise 5-6 ay sonunda hala aynı kalmaktan korkuyorum yani yağlı ve hala kas olmamış gibi. Daha fazla yağ yakımı ve kas için ne yapmalıyım? Yağı yaksam sonra beslenmeyi ve sporu yapsam çıkar mı? Tabii beslenme ve sporu yine yapacağımda demek istediğim kas, yağ yakımından sonra mı oluşuyor?

Son düzenleme:
Yemene içmene dikkat etmen lazım en başta. Alıç sirkesi alıp her sabah aç karnına 1 kaşık dök üstüne su koy birazda limon sık ve iç.
Bisiklet daha iyidir hem vitamin alırsın güneşten hem temiz oksijen.

Cumartesi günü 3. ayımın ilk haftasi bitti ve haftada 5 gün üst üste spor yapıyorum fakat vücudum hala beklediğim gibi gelişmedi yani 2 ayda normal midir bilmiyorum. Önceki actığım konuda normal yazmışlardı fakat ben yedireniyorum bunu kendime. Kol kaslarım azıcık cıktı, yumurta seklini aldı biraz fakat sağ kol, sola göre daha fazla. Hala yağ oranım yüksek. Hiç azaldı mı bilmiyorum. Neremi ellesem sallanıyor. Hele karın bölgesinde çok yağ var.

Ben spora başlamadan önce 76-77 kilo bir şeydim. Yaklaşık 1,5 ay boyunca koşu bandı yaptım ve şu an 68-69 kiloya düştüm. Yani göbek vardı tabii birazcık, zayıf değildim. 1.82 boyum var. Hocam bana koşu bandında sen koşmasan da kalori yakıyor diye anlattı ve gösterdi. Spordan sonra 150 kalori bisiklette yak dedi. Ben de 2-3 haftadır öyle yapıyorum fakat yağ oranım düştü mü hiç bilmiyorum. 1 ay ne Fitness'ı ne beslenme programını doğru yapabildim. 2. ay ikisini de biraz düzelttim şimdi 5 gün gidiyorum arada 4 güne düşüyor.

Daha hızlı yağ yakımı için ne yapmayalıyım sizce? En çok korktuğum şey ise 5-6 sonunda hala aynı kalmaktan korkuyorum yani yağlı ve hala kas olmamış gibi. Daha fazla yağ yakımı ve kas için ne yapmalıyım? Yağı yaksam sonra beslenmeyi ve sporu yapsam çıkar mı? Tabii beslenme ve sporu yine yapacağımda demek istediğim kas yağ yakımından sonra mı oluşuyor?

2 ayda belli etmez biraz zaman ver kendine.

Cumartesi günü 3. ayımın ilk haftasi bitti ve haftada 5 gün üst üste spor yapıyorum fakat vücudum hala beklediğim gibi gelişmedi yani 2 ayda normal midir bilmiyorum. Önceki actığım konuda normal yazmışlardı fakat ben yedireniyorum bunu kendime. Kol kaslarım azıcık cıktı, yumurta seklini aldı biraz fakat sağ kol, sola göre daha fazla. Hala yağ oranım yüksek. Hiç azaldı mı bilmiyorum. Neremi ellesem sallanıyor. Hele karın bölgesinde çok yağ var.

Ben spora başlamadan önce 76-77 kilo bir şeydim. Yaklaşık 1,5 ay boyunca koşu bandı yaptım ve şu an 68-69 kiloya düştüm. Yani göbek vardı tabii birazcık, zayıf değildim. 1.82 boyum var. Hocam bana koşu bandında sen koşmasan da kalori yakıyor diye anlattı ve gösterdi. Spordan sonra 150 kalori bisiklette yak dedi. Ben de 2-3 haftadır öyle yapıyorum fakat yağ oranım düştü mü hiç bilmiyorum. 1 ay ne Fitness'ı ne beslenme programını doğru yapabildim. 2. ay ikisini de biraz düzelttim şimdi 5 gün gidiyorum arada 4 güne düşüyor.

Daha hızlı yağ yakımı için ne yapmayalıyım sizce? En çok korktuğum şey ise 5-6 sonunda hala aynı kalmaktan korkuyorum yani yağlı ve hala kas olmamış gibi. Daha fazla yağ yakımı ve kas için ne yapmalıyım? Yağı yaksam sonra beslenmeyi ve sporu yapsam çıkar mı? Tabii beslenme ve sporu yine yapacağımda demek istediğim kas yağ yakımından sonra mı oluşuyor?
Hocam yazdığınız şeyi pek okumadım ama bisiklet ile yokuş çıkarsanız aşırı derecede yağ yakarsınız.

Yemene içmene dikkat etmen lazım en başta. Alıç sirkesi alıp her sabah aç karnına 1 kaşık dök üstüne su koy birazda limon sık ve iç.
Bisiklet daha iyidir hem vitamin alırsın güneşten hem temiz oksijen.
kanki normal bisiklet değil. Spor salondakilerinden bahsediyorum.

Hocam yazdığınız şeyi pek okumadım ama bisiklet ile yokuş çıkarsanız aşırı derecede yağ yakarsınız.
Kanka spor salonundakinden bahsediyorum bide neresini okuyamadın

2 ayda belli etmez biraz zaman ver kendine.

Hocada aynısını söyledi hocam dedim ben kışın sonuna kadar güzel bir şeyler yapmak istiyorum dedi sen böyle devam et istikrarlı olur dedi ama internette gördüğüm insanlar 3 ayda ne vücutlar yapıyor. Ama özel üyelik alıyorlar da takviyeyle 3 ayda her yeri çıkar mı insanın?

Yeni konular

Geri
Yukarı