Yağ yakmak için yemek programı önerisi

Üstteki dediğimi yapın hocam yağ oranınz çok kötü değil gibi yani birazcık daha verebilirsiniz.

Göbeğim var biraz birde belimin yanlarında yağ var biraz o yüzden yakmak istiyorum kardiyoyla bir yere kadar bir de beslenme programım olsa iyi olacak.

Gayet normal gerçekte ona çok yakın çıkacaktır sadece bir tık fazlanız var onun için de her gün yarım saat koşmak bile yeterli.
Okadar koşamıyorum spor çıkışı çok yorgun oluyorum.

Onu biliyorum fakat yemek programı ve kalori hesaplamayı anlamıyorum yemek programı lazım yani.

Hocam fatscret diye bir uygulama var girin oraya günlük yediğiniz her şeyi yazın abur cubur yeseniz bile markasına kadar var o size yardımcı olur bende Ağırsağlam'dan gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakabilirsiniz.

Hocam fatscret diye bir uygulama var girin oraya günlük yediğiniz her şeyi yazın abur cubur yeseniz bile markasına kadar var o size yardımcı olur bende Ağırsağlam'dan gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakabilirsiniz.

Anladım hocam yardımlarınız için sağ olun, fakat bana yemek programı lazım, artık yemek yemekten sıkıldım genelde tavuk veya pilav gibi şeyler yiyorum.

Yarım edecek varmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı