Yağlı olmanın ergenlik gelişimine yan etkisi var mı?

Senin kilon da bayağı fazlaymış. Umarım verebilirsin. Ben ergenlikten sanırsam son zamanlar aşırı hızlı kilo almaya başladım. 1 ayda ilk defa 5 kg aldım. Bu gidişle obez olmam umarım.

Hocam yürüyüş sadece yürüyüş yapmak bile yetiyor okula giderken bizim araba bozulmuştu 3km gidiş 3km dönüş bir ayda 4kg verdim diyet yapmadan, normal ne yiyorsam onu yedim, yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim havalar sıcak olunca.

Aşırı yağlı arkadaşımın 2 metre oldugunu gördüm bunun kararını verecek kişi doktordur ama için rahat edecekse biraz kardiyo ya da kola cips gibi şeylerden uzak durman yağ oranını düşürecektir.

Hocam yürüyüş sadece yürüyüş yapmak bile yetiyor okula giderken bizim araba bozulmuştu 3km gidiş 3km dönüş bir ayda 4kg verdim diyet yapmadan, normal ne yiyorsam onu yedim, yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim havalar sıcak olunca.
Aşırı üşengeç oldum önceden baya hiperaktiftim bana pc aldıkları anda hareketsizleştim. 1 sene de 25 kg aldım. Belki ergenliktendir.
Umarım daha almam.
Aşırı yağlı arkadaşımın 2 metre oldugunu gördüm bunun kararını verecek kişi doktordur ama için rahat edecekse biraz kardiyo ya da kola cips gibi şeylerden uzak durman yağ oranını düşürecektir.
Artık kola, cips tüketmiyorum fakat yine de kılo alıyorum.
Zaten kilom fazla değil. Yağlıyım o kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı