Yağmacı Bıçak vs Delipop Hançer

CaTchUp

Centipat
Makaleler
3
Yer
~Rx~
Öncelikle iyi günler, gece pazarıma 2600Vp'ye yağmacı geldi ve fiyatı makul geldi açıkçası fakat sıkıyor diyenler var. Delipop'a da param yetiyor fakat 2000vp fazla vermek saçma geliyor. Sizce yağmacı sıkar mı, alayım mı?

Öncelikle iyi günler, gece pazarıma 2600VP'ye yağmacı geldi ve fiyatı makul geldi açıkçası fakat sıkıyor diyenler var. Delipop'a da param yetiyor fakat 2000VP fazla vermek saçma geliyor. Sizce yağmacı sıkar mı, alayım mı?

Yağmacı efektleri olsun detayları olsun her türlü delipoptan iyi. Hem 2600'e bıçak bulmuşsunuz alınmaz mı? Ben bekletmezdim bile.

Öncelikle iyi günler, gece pazarıma 2600VP'ye yağmacı geldi ve fiyatı makul geldi açıkçası fakat sıkıyor diyenler var. Delipop'a da param yetiyor fakat 2000VP fazla vermek saçma geliyor. Sizce yağmacı sıkar mı, alayım mı?

Yağmacı derim, delipop kağıt gibi ince duruyor.

Kanka benim gece pazarima öyle gelsin gözüm kapalı alırım sorman bile saçma yagmaciyi direk kap keşke bana da gelse.

Arkadaşlar 2600vp çok değil mi? 130/140TL para biz önce kalkıp RİOT gamesi eleştirmemiz gerekiyor böyle koyun gibi almak olmaz hani İstanbul a özel server yapıyorsunuz ama fiyatlara bak ben olsam 5 kuruş vermem o oyuna. Herkes talep açsın almasın bak nasıl düşürüyorlar. Bizim hatamız koyun gibi her şeyi almamız.

Yeni konular

Geri
Yukarı