Yağmacı Karambit vs Asil Karambit

myhtai

Decapat
Daha fazla  
Selamlar.

Yağmacı karambiti çıktığından beri kullanıyorum, bugün ise mağazama asil karambit geldi.

Bu yeni gelen iade yöntemi ile yağmacı karambiti iade edip asile geçmek mantıklı mıdır?

Asil oynayanlar da, diğer oyuncular da yanıtlarsa sevinirim.

İade yöntemi kısa süre içindi Steam'in 2 saatlik sürede kabulü gibi, yağmacı karambit çıktığı günden beri hesapta varsa iade almayacaklardır. Ekstradan asilim olsun diyorsan ayrı ama ben vermezdim şahsen yağmacı karambitim varken, başka skin alırdım.

Değmez, Yağmacı'dan memnunsan efektleriyle falan daha iyi. Asil'de 3-4 oyun sonra sıkmaya başlıyor. En azından Yağmacı Karambit'te renk seçenekleri falan var.

Kısa süre içindi derken nasıl yani, her hesap için bir iade hakkı değil mi, yanlış mı anladım?
@Sir Benjamin

Benim bildiğim iade sisteminde Steam'in yaptığı gibi birkaç saat içinde ancak iade edilebiliyordu sınırsız hakla ancak belirtilen süre geçerse iade hakkı da gidiyordu, tekrar bi' kontrol edelim yanlış olmasın.

Birkaç saat değil 14 günmüş, şartlar var tabii.

Eğer geliştirme yapmayıp kullanmazsan 14 gün içinde iade oluyor. Yeni iade sisteminde geliştirilmiş ve kullanılmış silahı iade edebiliyorsun ama 3 ayı geçtiyse iade edemezsin, her hesap için bir kere iade oluyor.
@Sir Benjamin

Son düzenleme:
Eğer geliştirme yapmayıp kullanmazsan 14 gün içinde iade oluyor. Yeni iade sisteminde de geliştirilmiş ve kullanılmış silahı iade edebiliyorsun ama 3 ayı geçtiyse iade edemezsin.
@Sir Benjamin @myhtai

Nerede yazıyor bu? Ona göre konuyu kapatabiliriz ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı