Yağmacı Vandal yerine Yitik Vandal alınır mı?

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar dün mağzama Yağmacı Vandal geldi hemen alacaktım ancak bazı sebeplerden dolayı alamadım süresi geçti. Bildiğiniz üzere şu an Yitik Koleksiyonu mağzada. Ve Yağmacı Vandal ile Yitik Vandalın fiyatları aynı. Berkay Okyar Yitik Vandalın hissiyatının Yağmacıya çok benzediğini söyledi bir videosunda. Benim de aklıma takıldı. Sizce Yitik alınır mı? Yağmacıdaki gibi HS oynamak için uygun mu yitik?

Arkadaşlar dün mağzama Yağmacı Vandal geldi hemen alacaktım ancak bazı sebeplerden dolayı alamadım süresi geçti. Bildiğiniz üzere şu an Yitik Koleksiyonu mağzada. Ve Yağmacı Vandal ile Yitik Vandalın fiyatları aynı. Berkay Okyar Yitik Vandalın hissiyatının Yağmacıya çok benzediğini söyledi bir videosunda. Benim de aklıma takıldı. Sizce Yitik alınır mı? Yağmacıdaki gibi HS oynamak için uygun mu yitik?
Hangisinin görünüşünü seviyorsan onu al. Bir skin sana headshot attırmaz. Psikolojik olarak öyle düşündürür.

Arkadaşlar dün mağzama yağmacı vandal geldi hemen alacaktım ancak bazı sebeplerden dolayı alamadım süresi geçti. Bildiğiniz üzere şu an yitik koleksiyonu mağzada. Ve yağmacı vandal ile yitik vandalın fiyatları aynı. Berkay okyar yitik vandalın hissiyatının yağmacıya çok benzediğini söyledi bir videosunda. Benim de aklıma takıldı. Sizce yitik alınır mı? Yağmacıdaki gibi HS oynamak için uygun mu yitik?

Yitik vandalın kaplaması plastik gibi duruyor. Kaplama olarak en güzel vandal kesinlikle yağmacı ama sesi bana biraz boğuk geldi. İkisi arasından yağmacı. Yitik vandalın ses efekti yok.

Hangisinin görünüşünü seviyorsan onu al. Bir skin sana headshot attırmaz. Psikolojik olarak öyle düşündürür.
İşte demek istediğim bu hocam hs atma hissiyatı olarak en iyisi yağmacı olarak görünüyor. Hazır mağzamdayken yitik alayım diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı