Çözüldü Yahudi adam ve kadının bulunduğu filmin adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

squaLLxq

Hectopat
Selam. Instagram'da görmüştüm dün. Bir film vardı ve Nazi Almanyasında geçiyordu sanırsam. Bir kadın ve adam yemek yiyorlar, kadın Yahudi adamA bir şeyler söylüyor daha sonra sos istiyor üstüne fakat sos domuz etinden yapılmaydı galiba. Kız belli etmemek için yiyordu.

Umarım anlatabilmişimdir. Bulamıyorum filmi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yahudi kadın neden yahudi adama sosta domuz olduğunu belli etmemeye çalışsın ki? Inglorious basterds filminde tatlı sahnesinde kadın yahudi olduğunu belli etmemek için krema yiyordu acaba onu diyor olabilir misiniz?
Yahudi kadın neden yahudi adama sosta domuz olduğunu belli etmemeye çalışsın ki? Inglorious basterds filminde tatlı sahnesinde kadın yahudi olduğunu belli etmemek için krema yiyordu acaba onu diyor olabilir misiniz?

Çözüm
1694250223174.png

:D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Film bu ise adı Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds)

Evet bu film yanlış kalmış olabilir biraz aklımda zatene hemen geçmiştim fakat daha sonra aklıma takıldı işte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Film bu ise adı Soysuzlar Çetesi (Inglourious Basterds)

Teşekkürler bu film :D

Yeni konular

Geri
Yukarı