Yaka mikrofonu bilgisayarda çalışmıyor

grknfr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, biraz troll için bir yaka mikrofonu aldım bugün geldi. Normal mikrofon bölgesine taktığımda jak takıldı diyor ama sesim gitmiyor. Telefonda ise çalışıyor.

Dosya Ekleri

• 20230706_184858.jpg
    20230706_184858.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 19
Bilgisayar masaüstü ise, muhtemelen combo jack yoktur. 3.5mm combo jack'ı normal ses çıkışına takarsanız çalışmaz. Mikrofon bölümüne veya varsa combo jack kısmına takmayı deneyin.

Merhaba, biraz troll için bir yaka mikrofonu aldım bugün geldi. Normal mikrofon bölgesine taktığımda jak takıldı diyor ama sesim gitmiyor. Telefonda ise çalışıyor.

Windows tuşuna bas oradan Denetim Masası'na gel donanım ve ses de ses bas kayıta gel o mikrofonu oradan bul sağ tıkla etkinleşir de.

1688659115959.png

Bilgisayar masaüstü ise, muhtemelen combo jack yoktur. 3.5mm combo Jack'ı normal ses çıkışına takarsanız çalışmaz. Mikrofon bölümüne veya varsa combo jack kısmına takmayı deneyin.

Merhaba bilgisayar masaüstü kırmızı olan yani mikrofon bölgesine taktığımda çalışmıyor cambo dediğiniz jack yok

e
Windows tuşuna bas oradan Denetim Masası'na gel donanım ve ses de ses bas kayıta gel o mikrofonu oradan bul sağ tıkla etkinleşir de.

Eki Görüntüle 1850537
etkin zaten

Bu tarz bir ayırıcı gerekiyor.

Geri
Yukarı