Yakın Arkadaş İle Nasıl Sevgili Olunur?

yababaga

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Benim okulum bitmek üzere ve uzun zamandır arkadaşım olan birinden hoşlanmaya başladım ve ona bugün bir hata ederek mesaj attım ancak aldığım cevap olumsuzdu. Kısacası ne yapmam gerekiyor, ne cevap vereceğimi bilmiyorum.

Teşekkürler.

Gönderdiğim mesaj:
Kod:
xxxx, bugün yüzüne direkt söyleyecektim ama bu konularda cesaretim yok, aslında buradan sonra zaten anlamışsındır ve devamını getirmeme de gerek yok ama açık sözlü olduğumdan devamını getireceğim.

Sana atılan o mesaja ben sebep oldum, şimdi de artık bunun doğru olduğunu söyleyebilirim, yani uzun lafın kısası senden hoşlandığım doğru. Bu mesajı atarak belki de yanlış bir şey yapıyorum çünkü olumsuz cevap verme ihtimalini yüksek görüyorum.

İkincil olarak iyi arkadaşlığımız var, ben ona kanka diyorum bu yüzden olmaz diye düşünebilirsin; ancak çevrende de görmüş olabilirsin, iyi arkadaşların iyi sonuç aldığını.

Bunu yazmama da bir anlık heyecan sebep olmuyor, saatlerce hatta günlerce ben bunu düşündüm. Bu mesaja olumsuz cevap verirsen de muhtemelen arkadaşlığımız bitmiş demektir.

Gelen cevap:
Kod:
[20:20, 6.6.2017] xxxx xxxx: Evet haklısın mükemmel bir arkadaşlığımız var                       
[20:20, 6.6.2017] xxxx xxxx: Ama bana karşı birşeyler hissederken bu arkadaşlık nasıl devam eder bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı