Yakın Arkadaş İle Nasıl Sevgili Olunur?

Belli ki lise son sınıfsın ve yollarınız ayrılıyor? Durum böyleyse sağlıklı bir ilişki kuramazsınız zaten.
Anlattıklarından yola çıkarak söylüyorum ki şuan öyle bir teklifte bulunursan net bir şekilde reddedilirsin. Sert olur ama yumuşak olur, sonuç olarak reddedilirsin.

Yerinde olsam o topa girmezdim, üniversite zaten yeteri kadar mesafe sokacak aranıza. Birbirinize olan güven oturmadan o kadar mesafe girerse aranıza yalan olursunuz haberin olsun :)

Biz çok gördük öyle hevesleri. Yalnızca kafa yapısı oturmuş, kendine evlenebileceği bir hayat arkadaşı arayan insanlar başarabiliyor bunca sene uzaktan sevmeyi, sadık kalabilmeyi.
Yeri gelecek aylarca göremeyeceksin? Sen yapsan da o yapabilecek mi?

Son düzenleme:
En yakın arkadaşı sence durabilir mi böyle bir istihbaratı anlatmadan? Sevdiğin kızın artık haberi var emin ol. Eğer kız yakın davranmaya devam ederse şansını dene. Eğer uzaklaşmaya başlarsa yelkenler fora uzaklaş [emoji16]

Çok uzun okumadım. Başlıktan yola çıkarak yazacağım. Bundan 5-6 sene önce lise yıllarındayken sınıfımda bir kız vardı beğendiğim. Çok zaman geçiriyorduk zamanla hoşlantı oldu. Kardeşim, kardeşim diyorduk tabi laftaymış. Cesaretimi topladım durumu izah ettim. O da ne !. Kızda benden hoşlanıyormuş neyse herşey güzel. Çat ayrılık kapıyı çaldı. Tamam sıkıntı yok zaten olacaktı. Ortak arkadaşlarla muhabbet kesildi. Taraf oldu herkes. Sonrası pişmanlık, anladım ki sonra çok vakit geçirmekten oldu herhalde. Diyeceğim şu ki kimsenin lafına bakma kıza bak, sen sevgili ayaklarına girince ne diyor bakalım. Çaktırmadan bir yakınlaş aklında yoksa bile aklına girersin çünkü seni tanıyor ve biliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı