Yakın arkadaşım benimle ilişiğini kesti

Guests21

Picopat
Selam hocalarım. En yakın, kardeşim gibi gördüğüm ve 4 senedir bersber olduğum en yakın arkadasîm bana "ben seni kardeş ve arkadas olarak göremedim. Hep öyle davrandîm. Aradığında açmadım. Seni kim biliyorsa bu çocukla arkadaşlîğı kes dedi. Ama senin aslın iyi sadece daha anlaşabileceğin kimse yanına gelmedi." dedi ve başarılar dileyip gitti. Arkadaşlar benim bu insanlardan hiçbirine kötülüğüm de dokunmadı aksine çokça defa onları sordum. Meğerse hepsi 2 yüzlü ve sahte insanlarmış. Yedi insanın hepsinin öyle olduğunu geriye sıfır kaldı. Şu an da yakın çevremde hiç arkadasım yok. Bunca sene boyunca kandırılmış ve kullanılmış olmakta çok koyuyor. Hele o kadar insanın arkadaşı varken yalnız gezmek. Ben pek anlamadım çoğunluk insan mı yoksa ben mi karakter ve davranış olarak yanlışım? Bundan sonra da sizce ne yapmak gerekir hiç bilmiyorum. Siz de görüşlerinizi belirtip yazabilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hocalarım. En yakın, kardeşim gibi gördüğüm ve 4 senedir bersber olduğum en yakın arkadasîm bana "ben seni kardeş ve arkadas olarak göremedim. Hep öyle davrandîm. Aradığında açmadım. Seni kim biliyorsa bu çocukla arkadaşlîğı kes dedi. Ama senin aslın iyi sadece daha anlaşabileceğin kimse yanına gelmedi." dedi ve başarılar dileyip gitti. Arkadaşlar benim bu insanlardan hiçbirine kötülüğüm de dokunmadı aksine çokça defa onları sordum. Meğerse hepsi 2 yüzlü ve sahte insanlarmış. Yedi insanın hepsinin öyle olduğunu geriye sıfır kaldı. Şu an da yakın çevremde hiç arkadasım yok. Bunca sene boyunca kandırılmış ve kullanılmış olmakta çok koyuyor. Hele o kadar insanın arkadaşı varken yalnız gezmek. Ben pek anlamadım çoğunluk insan mı yoksa ben mi karakter ve davranış olarak yanlışım? Bundan sonra da sizce ne yapmak gerekir hiç bilmiyorum. Siz de görüşlerinizi belirtip yazabilirseniz çok makbule geçer. Teşekkürler.

Üzgünüm ama hayat böyle her şeyi kafana takma hayat cidden üzülmek için çok kısa. Ve bence arkadaşın olarak kalsalar daha kötü olurdu bu sayede gerçek yüzlerini görmüş oldun. Bence olumlu bak takma kafana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Acı bir gerçek: Kimse dört dörtlük bir insan değil, ona göre davranmak lazım.

Hocam eyvallah haklısın da bunlar kendileri gitti ve onlar dışında ismini verip çevremdd diğer bazı kişilerin de arkamdan konuşup beni kötülediklerini söyledi ve bu insanlar gerçekten de yapmışlar. Ben de onları da çıkardım ama hepsi ayni gidince geriye şu an da çevremde kimse kalmadı. Hocam bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Ve bu olaylar o insanların mı yoksa benim mi yanlış olduğumu gösterir? Cevap verebilirseniz çok makbule geçer hocam.

Seni kötülediklerine göre demek ki yaptığın bir şey çok etkilemiş ki onları arkandan atıp tutuyorlar. Bu durumda yapılabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum, hayatta kimse kalıcı değil. Anne baban bile bir gün yanında olmayabilir. Dolayısıyla iki üç kişiyi umursamaya gerek yok. Aç bir CS ölüm maçı, kendine gelirsin :)

Geri
Yukarı