Arkadaşım benimle konuşmuyor

caroncost25

Decapat
Daha fazla  
Geçen yıl eylül ayı gibi küstüğüm (kalbini çok kırmıştım ama benimkini de o çok kırmıştı) kız arkadaşım (arkadaşım sadece) ve ben yeniden konuşmaya başladık üniversite sınavım sonrası. Kendisi ile geçen yıl sürekli bol bol konuşurduk ama bu yıl ben günaydın ve iyi geceler mesajı atmazsam yazmıyor. Şu an bir sevgilisi var biliyorum, beni çok seven birisi değil o kişi. Ayrıca hala barışmadık sadece takılıyoruz gibisinden konuşuyor. Bu dediklerini naz gibi ya da şimdilik bir anda aşırı samimi olmak istemiyor gibi yorumlamaya müsait bulmakla beraber bu durum beni kararsız ve ne yapacağımı bilemez bir halde bıraktı. Sizlerin fikirlerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm arkadaşlıklar bir gün biter, takılma çok.

İlişki baabında görüşen herkes de çevresinden bir tık uzaklaşır, uzaklaşmayanı görürsem de genelde ben uzaklaştırıyorum etrafımdan. Artık birbirine daha fazla vakit ayırması gereken iki kişi var, arada bulunmak istemiyorum. Aynısını yap, çekil. Sonra seni kırmamak adına söylenen yalanlar çok ucuz yalanlar olduğu için farkedilir oluyor daha çok kırılırsın.

Geçen yıl eylül ayı gibi küstüğüm (kalbini çok kırmıştım ama benimkini de o çok kırmıştı) kız arkadaşım (arkadaşım sadece) ve ben yeniden konuşmaya başladık üniversite sınavım sonrası. Kendisi ile geçen yıl sürekli bol bol konuşurduk ama bu yıl ben günaydın ve iyi geceler mesajı atmazsam yazmıyor. Şu an bir sevgilisi var biliyorum, beni çok seven birisi değil o kişi. Ayrıca hala barışmadık sadece takılıyoruz gibisinden konuşuyor. Bu dediklerini naz gibi ya da şimdilik bir anda aşırı samimi olmak istemiyor gibi yorumlamaya müsait bulmakla beraber bu durum beni kararsız ve ne yapacağımı bilemez bir halde bıraktı. Sizlerin fikirlerini bekliyorum.

Başarıya ulaşmak için bazı arkadaşlarından vazgeçmelisiniz şunu unutmayın ki otobüs 50 Ferrari 2 kişiliktir.(!) Edit: Ünlemi koymayı unutmuşum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Başarıya ulaşmak için bazı arkadaşlarından vazgeçmelisiniz şunu unutmayın ki otobüs 50 Ferrari 2 kişiliktir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Giden gittiği gün bitmiştir sallayın. 😃

Acı ama gerçek: Hemen hemen her düzen çıkarlar üzerine kuruludur. Arkadaşların olacak ama bir gün bitecek, devler gelecek ama devler gidecek.

Fazla değer vermeye değmez nötr olmaya özen göster.

Geri
Yukarı