Yakın bir zamanda olan bir olay nasıl unutulur?

Adana'ya ev bakmaya gittik. Olay daha bugün oldu. Tam döneceğiz Osmaniye'ye. Göbekte ışıkta bekledik. Sanırsam sola dönüş ışığı yanmadı ama biz o ışığı göremedik. Düz gidenler için ışık yandı. Bizde sola tam döndük. Karşı şeridin ışığıda yanmış motorcuda tam hızını almıştı. Bizim arka çamurluğa çarptı yere düştü. Hani ilk defa kaza yaşadık. Elin ayağın dolaşıyor. Bir beni korku bastı. Bizde az ileride durduk arkadan trafik sıkıştırdı. 10 tane araba korna çalıyor. Bizde az ileriye alalım dedik. Adamlar kaçıyoruz sandı. Peşimize 3 tane motor takıldı. Camı indirdik adam bağırıyor saga çek sağa çek. Hani insanda korkuyor. Ben dedim acaba Allah korusun kavga çıkar bıçak saplar diye. O anki his bir farklıydı. Neyse durduk sağ tarafta. Hemen iki kişi kaçmayalım diye motoru arabanın önüne çekti. Tabi bende korktum hani Adana sonuçta oranın insanı nasıl bilmiyorum. Adam bağırıyor niye kaçıyorsun ama küfür etmedi. Arabada kız kardeşimde vardı. Etrafta da kimse yok düz yol. Biri gelsin adamı sakinleştirsin. Yanındaki adamlarda ona gaz veriyor. Benim tabii elim ayağım titriyor. Önceden başına gelmemiş bir şey. Tecrüben veya bir bilgin yok. Adam kardeşimi görünce biraz sakinleşti. Bizde konuşuyoruz adam fırsat vermiyor. En sonunda bir araba durdu ayırdı helalleştik kolu falan yarılmış az bir şey motorunda da hasar vardı. Bir miktar para verdik ayrıldık. Ama o anki korku anlatılmaz yaşanır. Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın.

Birkaç gün etkisinde kalırsınız sonra atlatırsınız hocam. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı