Yakışıklı mı çirkin mi olduğumu anlayamıyorum

Glakoz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakışıklı olup olmadığımı anlayamıyorum şimdiye kadar çok kız arkadaşım oldu. Şu anda bir sevgilim var ve çok güzel ama ben yine de kendimi çirkin hissediyorum. Bu durumun üstesinden nasıl gelebilirim?

Arkadaşlar yakışıklı olup olmadığımı anlayamıyorum şimdiye kadar çok kız arkadaşım oldu. Şu anda bir sevgilim var ve çok güzel ama ben yine de kendimi çirkin hissediyorum. Bu durumun üstesinden nasıl gelebilirim?
İnan benim kadar çirkin değilsindir (Büyük ve yamuk kemerli bir burnum ve kalın kaşlarım var.)

Dostum yaş 20, kız arkadaşım olmadı kendime dikkat etmeme rağmen. Kız arkadaşın olduysa, demek ki alımlısın. :)

Bunlar boş işler kanka. Hepsini boş ver sen kendini rahat hisset güzel çirkin önemli değil. Kız arkadaşın emin ol senin kişiliğinden daha çok hoşlanıyordur zaten sen bir kadını dinlersen anlamaya çalışırsan ancak o zaman seni sever. İstersen John Wick ol bu dediklerimi yapmazsan kimse seni beğenmez sadece kadınlar değil arkadaşların da sevmez.

Geri
Yukarı