Yakışıklı olmak nasıl bir duygu?

Çirkin ezik bir insanım sadece merak ediyorum yakışıklı olmak nasıl bir duygudur arkadaşlar?

Benim teorim şu ki kadınlar duygusal gücü başka her şeyden daha çekici bulurlar zira duygusal güç en büyük güç göstergesidir. Erişilmesi en zor ve bir kadının bir erkekten bulabileceği en nadir güçtür.
Para şans eseri kazanılıp kaybedilebilir, tip zaman içinde kaybolabilir ve yanıltıcı olabilir ama duygusal güç en büyük eşitleyicidir. Herkes kendi korkuları tarafından sınanabilir ve bu yüzden kendi duygularına Egemen olabilen erkek en büyük kazanandır.(alıntıdır)

Bilmiyorum, 20 senede tek yakışıklısın diyen kişiler, annem, babam ve dayımdır. Askerden gelmişim, akrabalar gelmiş, fotoğraf çekindik, evdekiler whatsaba koymuş fotoğrafı, hemen birinin gözüne kardeşim çarpmış, kıskanmak'da değil, bütün eğitim hayatım boyunca, hiç sevilen çocuk olmadım. Askeriyede komutanlarla aram iyiydi tek. Ailem diyor evlen, hayır diyorum, karizma veya güzelliği geçtim, hastalığım olduğundan çocuğum dahi olmayabilir, yemin ederim babam diyor torun sevmek istiyorum diyor, öyle zoruma gidiyor ki.

Seni anlıyorum insanın zoruna gidiyor gerçekten sağlık problemim olmasa bende askerlik yapamak isterdim ama nasip olmadı.
Benim teorim şu ki kadınlar duygusal gücü başka her şeyden daha çekici bulurlar zira duygusal güç en büyük güç göstergesidir. Erişilmesi en zor ve bir kadının bir erkekten bulabileceği en nadir güçtür.
Para şans eseri kazanılıp kaybedilebilir, tip zaman içinde kaybolabilir ve yanıltıcı olabilir ama duygusal güç en büyük eşitleyicidir. Herkes kendi korkuları tarafından sınanabilir ve bu yüzden kendi duygularına Egemen olabilen erkek en büyük kazanandır.(alıntıdır)

Maalesef gerçekte hiç öyle değil.
Tecrübeli bir tipsizim... Birçok şey söyleyebilirim ama en önemlisi şudur: Ne kadar tipsiz isen o kadar gerçeksin. Çevrendeki insanlar sahte bir kalabalıktan ibaret olmuyor. Samimiyetsiz sahtekar insanlar senden uzak duracaktır.

Benim yanımda hiç kimse yok.

Son düzenleme:
Hocam kızlar gerçekten zorba tipleri falan beğenmiyor bizim sınıftan örnek verecek olursak böyle 2-3 kişi vardı en nefret edilen tiplerdi. Düzgün güldüren biri olmaya bakın.

Ben de bizim sınıftan tam tersini örnek verebilirim dostum istisnalar bazen yaşanır tabii ama benim söylediğim gerçek.

Ezik olduğunu düşünürsen öyle kalırsın, öyle asosyal yapayanlız biri olur çıkarsın. Ek olarak kızlar yakışıklılıktan çok cepteki paraya bakıyor, yakışıklılık ek promosyon gibi bir şey. :)

Geri
Yukarı