Yakuza Kiwami 2 %100 Türkçe Yama - Anonymous Çeviri

Daha fazla  
yakuza-cover.jpg

Ryu Ga Gotoku Studio'nun meşhur Yakuza serisinin ikinci ana oyunun Remastered sürümü olan Yakuza Kiwami 2, PC için 9 Mayıs 2019'da Steam'de çıkışını yapmıştı. Yaptığımız anketteki oy sayısı ve kullanıcılarımızdan gelen istek üzerine 12 Ekim 2020'de Anonymous Çeviri olarak Türkçe yama çalışmasını başladık ve çalışmamızı, yamanın testi dahil 30 Mart 2021'de bitirdik.

Yamayı uygulamamızdan üyelik sistemiyle erişebilirsiniz.

yakuza-ss2.jpg
yakuza-ss1.jpg
yakuza-ss3.jpg
yakuza-ss4.jpg
yakuza-ss5.jpg
yakuza-ss6.jpg

Ayrıca YouTube kanalımızda yama için hazırladığımız oynanış videosuna göz atabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doom eternal ne zaman hazır olur acaba? Beklemedeyim bir süredir.

Türkiye'de pek seveni olmadığı için kimsenin yamasını yapmadığı bir oyundu. Böyle bir işin altına girdiği için Anonymous çeviye teşekkür ediyorum.

İnşallah üyelik sisteminde para aldığınız gibi vergileri de veriyorsunuzdur, sonuçta hepimiz korsana karşıyız ve korsan bir üyelik sistemine de karşıyız Cimer'e yazdım ta ki sizin vergi verip vermediğinizi araştırana kadar da yazacağım :)) inşallah vergileri veriyorsunuzdur yoksa başınız derde girebilir iyi çalışmalar.

İnşallah üyelik sisteminde para aldığınız gibi vergileri de veriyorsunuzdur, sonuçta hepimiz korsana karşıyız ve korsan bir üyelik sistemine de karşıyız Cimer'e yazdım ta ki sizin vergi verip vermediğinizi araştırana kadar da yazacağım :)) inşallah vergileri veriyorsunuzdur yoksa başınız derde girebilir iyi çalışmalar.
Merhaba,
Üyelik sistemi üzerinden yapılan her alışverişin faturası kesilip bütün vergileri ödeniyor. Her türlü araştırmaya kapımız açık, bir çekincemiz yok :)

Geri
Yukarı