Yalnız olmak

Bende tam tersi. Tek takılmıyorum- takılamıyorum. Yalnız kalınca bunalıyorum. Arkadaşlarımla birlikteyim o yüzden hep. Seninki daha güzel bir şey. Takma kafana. Tek takılabilmek ne güzel bir şey.

Bende tam tersi. Tek takılmıyorum- takılamıyorum. Yalnız kalınca bunalıyorum. Arkadaşlarımla birlikteyim o yüzden hep.
Aynı durumdayım ben de asla yalnız kalmaya gelemiyorum. Çok saçma zaten yalnız olmak. Kimsenin yalnızlığı seçtiğini düşünmüyorum mecbur kalıp seçtiklerini düşünüyorlar. Kendilerini avutma biçimi denebilir.

Beni de okulda bir aralar arkadaş grubu çağırırdı bir yerlere gel takılak felan diye asosyal bir kişiliğim olduğu için gitmedim hala da gitmem. Belli bir süre sonra sizinle iletişiminizi keserler. Çok takmayın böyle durumları.

Aynı durumdayım ben de asla yalnız kalmaya gelemiyorum. Çok saçma zaten yalnız olmak. Kimsenin yalnızlığı seçtiğini düşünmüyorum mecbur kalıp seçtiklerini düşünüyorlar. Kendilerini avutma biçimi denebilir.

Ya öyle değil de doğru adamlarla takılmaya çalışıyorum boş adamlardan hep zarar geliyor etrafımdakiler öyle söylüyor kafama takılmaya başladı.

Çok farklı değiliz dün misal 3 arkadaşıma sordum gelin oyun oynayalım diye 3 de başka arkadaşıyla oynadığından gelmedi :(

Yeni konular

Geri
Yukarı