Yalnızlığa nasıl alışılır?

Açılmadan 3-4 gün önce ret yiyeceğinize kendinizi alıştırın. Söylediğiniz zaman olmaz derse en azından kendinizi alıştırdığınız için çokta kafaya takmazsınız. Eğer kabul ederse o zaman zaten sıkıntı olmaz. Sizde mutlu olmuş olursunuz. 😀

Yaklaşık 3 yıldır yalnızım, hoşlandığım biri var ama bana ters yapıcağından konuşmak istemiyorum açıkçası. Bu yüzden kendimi yalnızlığa alıştırmak istiyorum. Benimle aynı durumda olanlar varsa yazabilir misiniz düşüncelerinizi? Açılsam mı yoksa yalnızlığa alışsam mı iyice?
Yalnızlık kötü bir şey. Sosyal ol. İnsanlarla konuşmazsan sonra hiç konuşamazsın.
Kendimden örnek veriyorum.
Ama açılıp açılmamak sana kalmış.

Bilerek ve isteyerek yalnızlık yerine göre iyi bir şey olsa da zorunlusu koyuyor.

Kıza açılabilirsin, ya da birkaç arkadaş falan bulman gerek. Etrafında vardır illa ki bi kafa dengin.

Yaklaşık 3 yıldır yalnızım, hoşlandığım biri var ama bana ters yapıcağından konuşmak istemiyorum açıkçası. Bu yüzden kendimi yalnızlığa alıştırmak istiyorum. Benimle aynı durumda olanlar varsa yazabilir misiniz düşüncelerinizi? Açılsam mı yoksa yalnızlığa alışsam mı iyice?
Kaybedecek hiçbir şey yok. Açılın hocam.

Geri
Yukarı