Yalnızlığımı düzeltemiyorum

Hazerr

Centipat
Daha fazla  
Geçen açtığım konuda da söylemiştim, yapamıyorum, tavsiyeleri yaptım ancak bir ümit vardı. Artık o da yok, ben ne yapacağım? Tek istediğim benimle eğlenecek ve oyun oynayacak bir dost. Sırf sesim yaşıma göre küçük olduğu için kimseyle arkadaş olamıyorum. Tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen açtığım konuda da söylemiştim, yapamıyorum, tavsiyeleri yaptım ancak bir ümit vardı. Artık o da yok, ben ne yapacağım? Tek istediğim benimle eğlenecek ve oyun oynayacak bir dost. Sırf sesim yaşıma göre küçük olduğu için kimseyle arkadaş olamıyorum. Tavsiyeniz var mı?

Burada bir dost bulabilirsiniz mesela ve yalnızlık güçtür bunu unutmayın.

Discord'da oyun topluluklarına katıl örneğin GTA 5 oynuyorsan birlikte playlist girmek için GTA 5 Discord'ları araştır.

Hocam emin olun her şeyi yaptım nereye girsem çıkıyorlar ya da gülüyorlar.

Burada bir dost bulabilirsiniz mesela ve yalnızlık güçtür bunu unutmayın.

Hocam buradada denedim ama buradada bulamadım.

Ne tarz oyunlar seversiniz?

Oyun ayırmam açıkçası ancak en sevdiğim oyun Dying Light bu türde oyunların aşığıyım desem yalan olmaz RDR 2yide çok severek oynamıştım yani bana fark etmiyor oyun olsa yeter.

Şöyle diyebilirim bende hikayeli oyunları çok severim ama birileri ile arkadaş olunca tek singleplayer oyunlarda oynamak ne kadar mantıklı olabilir ki? Ben biraz NFS hastasıyım ve günümüzde hâlâ NFS oyunun online sunucuları var. İstersen katılabiliriz lâkin benim bilgisayar biraz eskiden kalma olduğundan dolayı 2015 kadar olan oyunları düşük ayarda olsa biraz oynatabilir. Yani ona göre ortak oyun bulabilirim.

Şöyle diyebilirim bende hikayeli oyunları çok severim ama birileri ile arkadaş olunca tek singleplayer oyunlarda oynamak ne kadar mantıklı olabilir ki? Ben biraz NFS hastasıyım ve günümüzde hâlâ NFS oyunun Online sunucuları var. İstersen katılabiliriz lâkin benim bilgisayar biraz eskiden kalma olduğundan dolayı 2015 kadar olan oyunları düşük ayarda olsa biraz oynatabilir. Yani ona göre ortak oyun bulabilirim.

Hocam benim için hiç sorun değil NFS'yi bende severim.

Şöyle diyebilirim bende hikayeli oyunları çok severim ama birileri ile arkadaş olunca tek singleplayer oyunlarda oynamak ne kadar mantıklı olabilir ki? Ben biraz NFS hastasıyım ve günümüzde hâlâ NFS oyunun Online sunucuları var. İstersen katılabiliriz lâkin benim bilgisayar biraz eskiden kalma olduğundan dolayı 2015 kadar olan oyunları düşük ayarda olsa biraz oynatabilir. Yani ona göre ortak oyun bulabilirim.

Ancak yaşım biraz küçük yani 15 ne kadar büyükse

Geri
Yukarı