Yalnızlık Hissi

Arkadaşlar hepinize iyi geceler öncelikle, umarım iyisinizdir!
Ben normalde çok pozitif ve çok mutlu bir insanımdır, en sevmediğim insanların yanında bile mutlu ve pozitif olmaya çalışırım. Dost canlısıyım ve birileriyle felsefi sohbet etmek benim çok hoşuma gidiyor. Şu anda hazırlık okuduktan sonra 9. sınıfa geçtim. Derslerim iyi, günlük çalışırım ve hocaları iyi dinlerim. Aslında sosyal hayatım da iyi bir sürü arkadaşım var fakat sohbetlerimiz çok monoton ve boş. Ben bu tip gereksiz konuşmaları sevmiyorum fakat o insanların suyuna nasıl gidebilirim bilmiyorum çünkü ben zaten bire bir konuşmalarda zorluk çeken biriyim. Böyle birisiyle sohbet ederken eğer bir sessizlik olursa yanımdaki kişi sıkıldı mı, beni sevmiyor mu diye çok düşünürüm. Gerçekten sevdiğim birkaç kişi var sadece onlarla samimi olabiliyorum ve gayet iyi sohbet edebiliyorum ama birisi şu anda 12. sınıf ve pek boş vakti olmuyor. Tanıştığım ve uzun süreli arkadaşlık yaptığım insanlar illaki ki beni bir şekilde sırtımdan bıçaklıyorlar ve bir daha bunu yapanların yüzüne bile bakasım gelmiyor. Çevremdeki insanlar çok boş konuşuyor mesela, bunlar da beni rahatsız ediyor. Aileme bunları açıklıyorum ellerinden geleni yapıyorlar ama yardımcı olmuyor çünkü bizim dönemimiz cidden çok farklı. Artık okulun rutinliği ve çoğu şeyin monotonluğu beni çok sıkıntıya sokuyor, önerilerinizi bekliyorum. (az kalsın unutuyordum, doğum günümü 1 tane bile arkadaşım kutlamadı; 7 Ekim'deydi halbuki. )
Tekrardan iyi geceler ve forumlar!

Bende senle aynı şeyi yaşıyorum tek farkımız ben nedense başka insanlarla bir şey yapmayı sevmiyorum nedenini bende bilmiyorum ama öyle işte nedense insan sevmiyorum sadece alfa takılan gereksiz sokbet etmeyen kültürlü mizah seviyesi yüksek kaliteli insanlar arıyorum ama yok bende hayatıma Basketbol'u kattım biliyorum (basketbolda insanlarla yapılan bir şey ama olsun o nedense kabak tadı vermiyor çok seviyorum hayalim NBA da oynamak veya savcı olmak.

Edit: Fazla konuştum biliyorum ama içimi dökmek çok iyi geldi sana tavsiyem kendini çok sıkma zaten poazitif biriymişsin boş konuşan insanlarla muhabbetin sadece şu olsun "-merhaba -merhaba" eğer bu da olmuyorsa günde 1,2 saat oyun oyna stres a iyi gelir bana CoD Modern Warfare ve Witcher 2 çok yardımcı oluyor sanada önerilerim bu kadar hoşça kal.
Ve son olarak doğum günün geçen seneymiş ama doğum günün kutlu olsun benim de hiçbir arkadaşım kutlamadı ama canım ailem benimkini kutladılar bu bni çok mutlu etmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı