Yalnızlık hissi

@Cebrail yalcin insanimiz iyi gozle de bakmiyor ama kendisine.

Saka bir yana ben de escinsellilere karsiyim cunku arastirdigim kadari ile hormon bozuklulugu ile alakali hocam.
Yani tedavi edilebiliyor fakat bunu tercih etmiyorlar bence, ha yolda gorsem lafim yok ama bebek sahili olayi oluyor ise sinirlenirim.

Cesaretlik bir durum yok, bence kelimeleri yanlış kullanıyoruz. Sanki elde olan bir şeymiş gibi. Yahut durumun cesur olmak ile bağdaşlaştırılabileceğini anlatır gibi. Alakası yok, maksat bunları kast etmek olmasa bile bence dikkat etmek lazım.

Türkiye'de müthiş haksızlıklara uğradığınızdan dolayı zaman içerisinde gelişen çok iyi örgütlenebilme ve birbiriyle anlaşabilme yetisine sahip bir güruh da mevcut; bunun değerini bilin, sizin gibi olan ve bu coğrafyada bir tarafa itilen bireylerle iletişime geçin. İsterseniz yapabilirsiniz.

@Itechin.g açıkçası ben umursamadan yola devam ediyorum. Kisisel tercih, bir şey diyemeyiz.

Bende takmıyorum hocam, fakat ileride çocuğum bana öyle birini gösterdiği zaman ve baba bu niye böyle dediğinde. Gayet normal çocuğum demeyeceğim orasını biliyorum. Muhtemelen açıklayıp ama normal bir durum değil diyeceğim.

Saka bir yana ben de escinsellilere karsiyim cunku arastirdigim kadari ile hormon bozuklulugu ile alakali hocam.
Yani tedavi edilebiliyor fakat bunu tercih etmiyorlar bence, ha yolda gorsem lafim yok ama bebek sahili olayi oluyor ise sinirlenirim.
Kaynak sorularlaislamiyet falan sanirim.

@Itechin.g nasıl anlatirsiniz orasini bilemem ama umarim farkli bireylerin dusuncesine saygi duyan bir çocuk yetistirirsiniz.

Hocam gördüğünde kötü bu diyerek Türkiye'de olduğu gibi taşlayacak şekilde bir çocuk yetiştirmek bana mantıklı gelmiyor ama dediğim gibi günümüzde olduğu gibi her şeye normal gözüyle bakacak bir çocuk da yetiştirmek istemiyorum. Dediğim gibi kabullenebilsin farklılıkları ama her şeye normal demesin.

Geri
Yukarı