Yalnızlık hissi

trans_women

Hectopat
Makaleler
4
2 ay sonra 30 yaşında olacağım. Kendimi bildim bileli yalnızım. Kadınlara veya erkeklere ilgi duyabiliyorum. Aynı zamanda ben bir trans kadınım. Bu zamana kadar kimseyle öpüşmedim bile. Bizde el bir defa tutulur. Geçici şeyler benim kitabımda yazmaz. Duygusal ve romantik biriyim. Anksiyete hastasıyım. Anksiyete demek, yoğun kaygı ve korku demek. İnsanlardan korkuyorum. Bu ülkede kendimi güvende hissetmiyorum. LGBT birey olduğum için "evim taşlanır" korkusu var. Çünkü evlerini taşlıyorlarmış. Bence bu tür suçların çok ağır cezası olmalı. Yalnızlık hissi hakkında konuşalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de eşcinsel insanlara saldıran çok fazla kişi var, o yüzden trans olduğunu sadece güvendiğin insanlar bilsin. Yoksa sokakta ya da herhangi bir yerde bir saldırıya maruz kalma ihtimalin çok yüksek. Bizim insanımızın homofobikliğinden mi desem, sığ kafa yapısından dolayı mı desem bilemiyorum ama eşcinsellere saldırmaya çok meraklılar.

Yeni insanlar ile tanış. En kötü bunun gibi forumlardan, oyunlardan vs. ve çeşitli mekanlarda bulunmaya çalış. Bir insanın kişiliğini öğrenene kadar kendinden çok bahsetme. Devir değişiyor. Yalnız kalmak istiyorsan da kendini eve çok kapatma hocam. Yürüyüşlere çık hobi edin. Her ne kadar zor olsada bir şeyler ile uğraşmak her türlü yeni insanlar ile tanışmanı sağlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı