Yamyam kabileler hala var mı?

RX 560 Tİ

Hectopat
Yamyam kabileler hala var mıdır? Amazon'a gitmeyi düşünen bir insan olarak yamyamların varlığı hakkında fikrinizi almak istiyorum. Sonra yem olmak istemem.

Yamyam her yerde var, ne Amerikası kardeşim, İzmit'te bile var
-Size kalaycıları anlatmış mıydım?
Şu giriş mükemmel ya..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yamyam her yerde var, ne Amerikası kardeşim, İzmit'te bile var
-Size kalaycıları anlatmış mıydım?
Şu giriş mükemmel ya..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O da var ama pek emin değildim :)

Kuzey Sentinel Adası

Hindistan'ın kuzeydoğusunda, Pasifik okyanusunun ortasındaki küçük bir adada 500-1.000 arası yerli yaşadığı tahmin ediliyor. 1800'lerde İngiliz bir kaptan adayı buluyor ve 4 tane yerliyi alıp yerel bir limana götürüyor. Daha önce insan temasları olmadığından dolayı grip kapıp ölüyorlar. Kaptan da adaya hediyeler yolluyor. O günden bu yana ada halkı tüm dünyayla savaş halinde.

Bir adam tekneyle adaya yanaşarak Hıristiyanlığı tebliğ etmeye çalıştı. Kafasına mızrak yiyerek öldü. Adamın cesedini almak için askeri bir helikopter gönderildi ancak helikoptere de mızrak ve ok atıldığından dolayı helikopterden inemediler. Bir balıkçı teknesinin adam uyuya kaldığında adaya doğru sürüklenmesi ve o adamın da öldürülmesi sonucu Hindistan ada çevresinde ulaşımı yasakladı.

Adadan bir fotoğraf:
1611343905283.png

Afrika'da uçsuz bucaksız ormanların içinde dış dünyadan tamamen izole şekilde yaşayan ilkel insanlar kesinlikle var. Zaten bunlar hakkında birçok belgesel de var. Adamlarda inşaat endüstrisi gelişmemiş ki her yer alabildiğince orman.

Yeni konular

Geri
Yukarı