Yan dişlerimden bir tanesinin bir kısmı kırıldı

turkish kowboy

Decapat
Söylemesi ayıp çıtır tavuk yerken yan dişlerimden bir tanesinin üst kısmı kırıldı. Dişin bir kısmı hala duruyor. İlk defa bu durumu yaşadım ne yapmalıyım?

Aynı durumu yakın zamanda 20'lik dişlerimden birisi için yaşamış bulunmaktayım. Hastaneye almadıklarından işlem yaptıramadım. Gidebiliyorsanız en kısa zamanda gitmenizi tavsiye ederim. Bu süreçte dişlerinizi daha temiz tutmaya, mümkün mertebe yemek kalıntısı kalmamasına özen göstermelisiniz. Kırığın kapsamına bağlı olarak diş hekiminiz uygun bir çözüm yolu izleyecektir. Şimdiden geçmiş olsun.

Geçmiş olsun öncelikle. Ben olsam ihmal etmeden doktora giderdim. Fakat şu zamanlarda öyle bir sıkıntı haline geldi ki derken aslında zorlanıyor insan. Gidebiliyorsanız özel bir hastane olsun. Benim diş hekiminin çalıştığı hastaneden biliyorum bir kişinin üstünde hasta almıyorlar bu süre zarfında. Erken zamanda gidebilirseniz tabi ki gidin derim. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun öncelikle. Ben olsam ihmal etmeden doktora giderdim. Fakat şu zamanlarda öyle bir sıkıntı haline geldi ki derken aslında zorlanıyor insan. Gidebiliyorsanız özel bir hastane olsun. Benim diş hekiminin çalıştığı hastaneden biliyorum bir kişinin üstünde hasta almıyorlar bu süre zarfında. Erken zamanda gidebilirseniz tabi ki gidin derim. Geçmiş olsun.
Yardımınız için sağolun. Evimin yakınlarında özel bir dişçi var gideceğim yarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı