Yan odaya internet kablosu çekme

kaanu034

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
100Mbps hızlı TurkNet interneti kullanıyorum. Modem ile PC'nin bulunduğu oda arasında yalnızca bir duvar var ancak duvarı delip kablo taşımaya çekiniyorum duvara zarar geleceğinden dolayı. PC'ye takacağım herhangi bir Wi-Fi algılayıcısı veya odaya menzil arttırıcısı ile bu sorunu çözebilir miyim? Ara sıra oyun oynadıgım için internetin hızı çok düşsün istemiyorum ve eve cok kablo çekmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet menzil arttırıcı kullanabilirsiniz. Bizim modem oturma odasında, benim odam için koridorda mercusys ürünüm var dandik birşey ama idare ediyor. Ek wi-fi ağı açıyor gibi, yine oturma odasındaki wi-fi şifresini giriyoruz.

En ucuz, stabil ve kaliteli bağlantı yolu kablo tabiki. Ama wifi adaptör ile de çözebilirsiniz. Mi Wifi Extender kullandığım da olmuştu ama onunla ping değerleri ve bağlantı stabilizasyon sorunları yaşamıştım.

Pardon, PC'ye takmak için de ayrı ürünler var önceden masaüstü bilgisayar için kullanmıştım TP-Link ürünü. İşe yarıyor.

Pardon, PC'ye takmak için de ayrı ürünler var önceden masaüstü bilgisayar için kullanmıştım TP-Link ürünü. İşe yarıyor.
Evdeki internetten çok memnunum alsıdna, modem ile pc arasında bir duvar var sadece. Bahsettiğin ürün işimi görür mü? Link var mı acaba

Geri
Yukarı