Yandex kullanmayın

Sebepsiz yere kapanması onun suçu mu?

Tamamen kapanmamış, geri alabilmiş sonuçta değil mi? Muhtemelen saldırı geldi ya da başka biri çok fazla giriş denemesi yapıp giremedi, sistem de maili kısa süre devre dışı bıraktı. Bunlar olabilecek şeyler. Normal şeyler. Sonrasında kurtarırken kullandığı güvenlik cevabını bulamaması da kendi suçu. Yazsaymış bir yere. Ben kullanmıyorum, ben de sevmiyorum Yandex servislerini ancak en ufak zorlukta firmaları kötülemekle bir gram yol ilerlenmez.
6 yıl diyor abi nerede tutsun kesin kaybolurdu.

Benim kullandığım telefonda notları yazdığım bir uygulama var. Direkt Google ile senkron yapıyor. Son 6-7 yıldır kullandığım telefonlarda ilk kurduğum uygulamadır. 7 yıl önce ilk ne yazdıysam o ble durur. Bu dediğinin bahanesi yok, kaybetmeseymiş. Bende kaybolan birşe yok mesela. Hepsi kayıtlı şifreleri, kurtarma kodlarının vs.

Son düzenleme:
6 yıl diyor abi nerede tutsun kesin kaybolurdu

Cevabi 6 yil sonra degisen soruyu guvenlik sorusu yapmaz hicbir buyuk firma.
Degil 6 yil, 60 senede bile degismez. Ona gore secilir o sorular.
Kayit olurken sallama cevap vermistir, bu da ona pahaliya patlamistir olsa olsa.
Yandex umrumda degil ama bu %100 kullanici hatasi.

Pc de virüs olabilir yani hesap hacklenmeye çalışılmış gibi görünüyor. Yandex hacklenmemesi için hesabı kilitlemiş. Sen de güvenlik sorusunu saklasaydın geri alabilirdin.

Yeni konular

Geri
Yukarı