Yanında sevgilisi olmayan erkekleri ciddiye alamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşın neden böyle bir konu açtığını anladım sanırım. Paxera isimli bir ilaç kullanmaya başlamış bir ay kadar önce. Prospektüsünde böyle bir yan etkiden bahsedilmemiş ancak kafa yapmış olabilir.

Aksine ben de hayatı kadın olan erkekleri ciddiye alamıyorum. Dışarıdan gerçekten çok tuhaf gözüküyorsunuz, kadınlar için şekillere girmeler vs. Hayatınızda bir amacınız olur ve o yolda ilerlerseniz yanınızda zaten mutlaka bir kadın oluyor. Yanında sürekli kızlarla gezen erkek kaliteli bir erkek olabilir, aksine boş insanın teki de olabilir. Bu sosyal önyargını kırıp insanlara şans vermelisin. Her insan yeni bir hayat, her hayat yeni bir dünya.

Yobazlık
Selam arkadaşlar, yanında kızlarla gezmeyen sevgilisi olmayan erkekleri ciddiye alamıyorum. Yani şimdi biraz ağır gelebilir ama ben bu erkekleri vasıfsız hayatta bir amacı yokmuş gibi görüyorum. Bu maalesef benim için büyük bir sorun, ne yapacağım bilemiyorum.

Senin, insanları sevip sayman için insanlar zînâ yapmak zorunda değiller.

Annenin ve babanın da sevgilisi yok diye ciddiye almıyor musun? Belki de vardır, biz bilmiyoruzdur.

Len itiraf et kız mız yok di mi hayatında🤣 18-19 yaşlarındasındır allah bilir. Liselilere artistlik yapmak için cool takılan tiplerdensindir🤣 Senin sorunların var ya cidden, bak yine söylüyorum🤣:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam arkadaşlar, yanında kızlarla gezmeyen sevgilisi olmayan erkekleri ciddiye alamıyorum. Yani şimdi biraz ağır gelebilir ama ben bu erkekleri vasıfsız hayatta bir amacı yokmuş gibi görüyorum. Bu maalesef benim için büyük bir sorun, ne yapacağım bilemiyorum.
Yöneticiler nerede böyle saçma konular sosyalde artmaya başladı ve sizin konunuz aşırı derecede saçma bu bir tercih meselesidir kimisi yalnız olmayı sever kimiside hayatının tüm anlarında yanında birinin olmasını ister.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı