Yanlış BIOS'u attım

Ghetto

Kilopat
Selam..
Clevo w240hu anakarta sahip, Amı 4.6.4 BIOS'a yanlış dosyayı yükleme sonucu bilgisayar kullanılmaz hale geldi. Cd'den mini xp açabiliyorum. burdan BIOS'u kurtarma şansım var mıdır? Amı BIOS'lar için windows üzerinden güncelleme yaparak kurtarabilirim fakat üreticiden aldığım BIOS dosyaları BIN, ROM uzantılı değil. Rica etsem Clevo w240hu/w250huq ROM veya BIN uzantılı BIOS dosyalarını bulabilir misiniz? Yada bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Anakartın garantisi var ise hemen servise gönder ve servis küçük bir yongayı değiştirip sana nakaratı verirler. Garanti yoksa geçmiş olsun. Servis tamir için anakart kadar para ister.

Anakart'ımın ROM veya BIN dosyasını bulabilir misini peki? Bu şekilde halledebilirim.

Güncel.

Clevo w240hu/w250huq veya w258huq model olan anakartım BIOS ROM veya BIN dosyasını bulabilir misiniz?
BIOS'um ; Amerikan Megatrends Inc. 4.6.4

Yardım edecek birisi yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı