Laptopa Yumruk Attım, Fare Bozuldu

KaanOzdemirr07

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, bu akşam üstü sinirlenip laptopun J-K-L tuşlarının olduğu kısıma sert şekilde vurdum hafiften bir eğim oluştu o bölgede. Ancak mouse hariç her şey normal çalışıyor. İlk başta Touchpad yumruğum etkisiyle sersemlemiş olacak ki sağ tık sola, sol tık, sağa geçti, elimdeki (G300S) sol tıklamadı, biraz sonrasında ise G300 sadece sol tıklamaya başladı. Şu an Touchpad gayet stabil, ama G300'de sağ tıklamıyor.
Başka farem olmadığından deneyemedim ya da başka bilgisayarda fareyi deneyemedim.
Cama taş attım kapı kırıldı gibi bir durum ortaya çıktı, bilgisi olan var mı aranızda?
Laptop; Lenovo G510.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce normal bir şey mi farenin bozulması? USB girişleri anakarta bağlıdır ve sen diyorsun ki "Yumruk attım". Büyük ihtimalle anakarta hasar verdiniz bu yüzden çalışmıyor fareniz.
İyi sosyaller.
evet, dediğiniz gibi bilgisayarı kapatıp açınca sağ sol tık yer değiştiriyor sonra düzeliyor ama bazen google ve araç çubuğu sekmelerine falan tıklanmıyor, bunu da sonradan fark ettim. Daha önceden Fan temizliği için sökmüştüm Laptop'u, bakalım belki söküp kurcalarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı