Yanlış kategori saçmalıkları

KenshiPochita

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Hawkins
Daha fazla  
Meslek
#1 Hero
Konu Dışı kategorisini takip eden biri olarak gelen bildirimlerden çok açılan konuların saçma kategorilerine değinmek istiyorum. Film ve dizi ile alakalı bir konuyu nasıl Konu Dışı'na onaylayabiliyorsunuz moderasyon anlamıyorum. Bunun gibi birçok konu var, birkaç örneğini bırakıyorum. Gerçekten kategoriler konusunda dikkatli olmalısınız. Bu forumu değersiz gösteriyor :(

1620847375107.png
1620847490953.png
1620847560848.png
1620847567913.png
1620847571847.png

Konu kilitlenebilir sıkıntı değil, yeter ki açın. İnsanların düşüncelerini tepki ile görmek istiyorum.

Şahsen konu dışını takip etmiyorum fakat cevap aldığı sürece bu tarz konular açılmaya devam edecektir. Çoğunlukla yeni gelen kitle bu tarz konular ile etkileşime giriyor.

Ek olarak antrikot daha güzel.

Film ve dizi ile alakalı bir konuyu nasıl Konu Dışı'na onaylayabiliyorsunuz moderasyon anlamıyorum.
Çünkü en yoğun saatlerden birindeler ve gözden kaçabiliyor, rapor sistemi bunun için var. Böyle konular yerine rapor atınız. Bu konu bile boşuna moderasyonu dolduruyor. :/

Konu Dışı'nın popüler olması sorun değil. Walking Dead yazan bir başlığı film ve dizi kategorisine almamak sorun.

Geri
Yukarı