Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Satın alma geçmişini kullanarak hesabı üstlerine almış olabilirler mi? Benim Steam hesabım çalındığında dekontlarla geri alabilmiştim.

Geçmiş olsun hemen Steam destekten kurtarma telebi açın daha önceden kulladığınız epin ya da kredi kartı numaranızı falan destekle paylaşın ne kadar bilgi o kadar kısa süre size dönüş yaparak hesabınızı er geç verecekler ama hızlı olmalısınız CS hesabınıza Game ban yedirtebilirler talebinizi İngilizce ve çok kanıtla atınki o kadar kısa sürede alın hesabı bidahada böyle numaralara kanmazsınız herhalde.

Geçmiş olsun hemen Steam destekten kurtarma telebi açın daha önceden kulladığınız epin ya da kredi kartı numaranızı falan destekle paylaşın ne kadar bilgi o kadar kısa süre size dönüş yaparak hesabınızı er geç verecekler ama hızlı olmalısınız CS hesabınıza Game ban yedirtebilirler talebinizi İngilizce ve çok kanıtla atınki o kadar kısa sürede alın hesabı bidahada böyle numaralara kanmazsınız herhalde.

Hocam CS:GO hesabımla alakası yok 4 saat oynadım arkadaş beni dolandırmak için uydurmuş.

Geçmiş olsun destekle iletişime geçin. @Shinya150 hocamın dediği gibi satın alma geçmişini kullanmış olabilirler.

Hile kullanıp VAC ban yemenize sebep olabilirler.

Hocam mailimide kaldırmışlar gelen Steam maillerine tıklıyorum çalındı durumu için bana hesap ismi soruyor parolamı sıfırla diyor destek birimine nereden ulaşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı