Yanlış report yüzünden CS:GO hesabım kapanacak

Evet açıktı ama hatırladım telefon numarası için kod istemişti tamamen benim salaklığıma gitti.

Hocam telefonunuza gelen kod büyük ihtimalle 2 adımlı doğrulamayı kaldırmak içindi. Sonra da mail ve telefonu değiştirdiler. Bana da öyle olmuştu. Steam'den satın alım gerçekleştirdiğinizde mailinize gelen faturalarla hesabınızı geri alabilirsiniz.

Hocam mailimide kaldırmışlar gelen Steam maillerine tıklıyorum çalındı durumu için bana hesap ismi soruyor parolamı sıfırla diyor destek birimine nereden ulaşacağım.

Rahat ol benim arkadaşın başına gelmişti 1 günde hesabı maile atmışlardı geri Steam destek yazıp gerekli adımları takip edip talep oluşturun ama İngilizce bir biçimde elinizi çabuk tutun ve çok kanıtla gönderin az kanıtla gönderirseniz sizden isteyeceklerdir ama telaşlanmayın er geç hesabınız gelecek size sadece hızlı olun Game ban yerseniz pişman olursunuz şu yazışmaların fake olduğu o kadar aşikar ki yani anlam veremedim.

Hocam bırakmayacağım ama nasıl desteğe ulaşacağım bana parola sıfırlama ekranına atıyor hesabıma dair hiçbir şey yok elimde.

Rahat ol benim arkadaşın başına gelmişti 1 günde hesabı maile atmışlardı geri Steam destek yazıp gerekli adımları takip edip talep oluşturun ama İngilizce bir biçimde elinizi çabuk tutun ve çok kanıtla gönderin az kanıtla gönderirseniz sizden isteyeceklerdir ama telaşlanmayın er geç hesabınız gelecek size sadece hızlı olun Game ban yerseniz pişman olursunuz şu yazışmaların fake olduğu o kadar aşikar ki yani anlam veremedim.

Hocam bugün kafam çok dağınıktı çok dalgınlığıma geldi destek linklerini biri atabilir mi ve satın alma geçmişimi atsam olur mu?

Hocam buraya atıyor buradan herhangi bir şey yapamıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-21_215809979.png
    resim_2022-11-21_215809979.png
    478,6 KB · Görüntüleme: 42
Hocam bugün kafam çok dağınıktı çok dalgınlığıma geldi destek linklerini biri atabilir mi ve satın alma geçmişimi atsam olur mu?

Hocam buraya atıyor buradan herhangi bir şey yapamıyorum.

Evet satın alma geçmişinizi atarsanız yardımcı olurlar bende bilerek çaldırmıştım bir hesabı dekontlarla geri aldım 12 saatten kısa sürede.

Hocam telefonunuza gelen kod büyük ihtimalle 2 adımlı doğrulamayı kaldırmak içindi. Sonra da mail ve telefonu değiştirdiler. Bana da öyle olmuştu. Steam'den satın alım gerçekleştirdiğinizde mailinize gelen faturalarla hesabınızı geri alabilirsiniz.

Hocam discordunuzu veya bir iletişim verebilir misiniz bilgi almak istiyorum burada saniye var atamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı