Yanlış ROM yükledikten sonra kapanan Samsung telefon nasıl açılır?

513242

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Samsung Galaxy wonder telefona ROM atıp yeniden başlattıktan sonra cihaz hiç açılmadı. Şöyle anlatayım:
Ben bu cihaza 3 yıl önce kadar Android 4.4.4 Custom ROM yüklemiştim ve sıkıntısız kullanıyordum. Sonra uygulama desteğinden Android 6 yüklemeye karar verdim. Bir videoda Galaxy wonder cihaza Android 6 yüklüyorlardı. Bende denedim ilk cwm 6.0.5.1 sürümü kurdum (cwm 6.0.4.5 vardı) sonra Android 6 ROM'u atmaya başlamıştım ama hata verdi. Bende yedek olarak Android 4 ROM'u indirmiştim. Sonra wipe data yaptım tekrar ve Android 4 ROM'u atmaya başladım. ROM atma başarılı oldu yeniden başlatmamı istedi başlattım fakat cihaz o günden sonra açılmadı. Ne şarj alıyor, ne download moduna giriyor öyle. (cwm moduna da girmiyor) anlayacağınız hiç tepki vermiyor. Cihazı PC'ye bağladığımda arada algılıyor arada algılamıyor. Telefonu nasıl açabilirim? USB jig ile açma şansım var mıdır? Direkt download moda alıp orijinal 2.3.6 ROM'u atacağım. Ama işte download moduna falan girmiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-02 225558.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-02 225558.png
    210,3 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam attığınız ROM'un linkini paylaşır mısınız?

Qd loader ile qfilden ROM atılabilir gerekli dosyalar mevcut ise.

Android 4 attığımda kilitlendi. 6 başarısız olmuştu 6'yı sildim.

Android 4 attığımda kilitlendi. 6 başarısız olmuştu 6'yı sildim.

ROM'da sıkıntı yok ama sitede uyarı var o uyarıyı dikkaete alarak kurdunuz değil mi?
Samsung tool Pro yazılımı var son çare olarak işini görebilir, YouTube'da 1-2 video mecvut nasıl yapıldığı ile ilgili muhtemelen işe yarayacaktır.

Geri
Yukarı