Yanlışlıkla 911 aramak sorun yaratır mı?

mert_ks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:Intel Core i5 12400F, Ekran Kartı:INTEL Arc A750, Ana Kart:ASUS PRIME H610M-R D4 3200MHz DDR4, Ram:GSKILL 8GB Ripjaws V(x2), SSD:MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD, Monitör:Casper 27" Excalibur M.E27FHD-G FHD 1ms Curved 200Hz
Meslek
öğrenci
Merhaba, yanlışlıkla az önce bir şey denerken 911 aradım. Bir anda telefonu yaşadığım şehrin emniyetinden açtılar ve korkudan telefonu kapattım 10 saniye sonra geri aradılar ve anın şokuyla hemen meşgule attım pişmanım şimdi telefonu açıp kusura bakmayın diyecektim açamadım bir sorun olur mu eve falan gelmezler değil mi?

F6003DA0-7F18-4431-92FF-A18194B27157.jpeg

Sanırım Amerika'ya düşmeden 112'ye düştü bir sorun var mı diye yönlendirdiler evine gelme ihtimalleri var galiba acil bir duruma karşı.

Umarım önemsemeyip gelmezler lütfen.

Merhaba, yanlışlıkla az önce bir şey denerken 911 aradım. Bir anda telefonu yaşadığım şehrin emniyetinden açtılar ve korkudan telefonu kapattım 10 saniye sonra geri aradılar ve anın şokuyla hemen meşgule attım pişmanım şimdi telefonu açıp kusura bakmayın diyecektim açamadım bir sorun olur mu eve falan gelmezler değil mi?

Eki Görüntüle 2006766D

Troll mü? En az 30 kere 911'i aramışlığım var trolüne. Hiçbir şey olmuyor. 911i aradım diye 112'yi arıyorsunuz ve onlar problem mi var diye sizi arıyorlar. Evine baskın falan atmazlar korkma :D

Kankam 911,112 vb. kodlar bulunduğunuz bölgeye özel bir koddur sadece yani acil durum kodu Amerika da 112 arasanız sizi 911'e bağlar. Yalnız 112 geri arayanı ilk defa görüyorum. Büyük ihtimalle arkada ses falan olmuşsa ve bunu duymuşlarsa da senin bir arbedede olduğunu tam arama yaptığın sırada telefonunun kırıldığını falan varsayıp da merak etmiş olabilirler.

Troll mü? En az 30 kere 911'i aramışlığım var trolüne. Hiçbir şey olmuyor. 911i aradım diye 112'yi arıyorsunuz ve onlar problem mi var diye sizi arıyorlar. Evine baskın falan atmazlar korkma :D

O zaman sorun yok. Bizim eve itfaiye gelmişti yanlışlıkla tuşlu telefon art arda 3 5 kez aramıştı.

Eyvallah usta troll değil ama yanlıslıkla olduğu için biraz korktum açıkçası istemeden olmuştu.

Geri
Yukarı