Yanlışlıkla App Store'da çalıntı kredi kartı kullanılırsa ne olur?

Bu işi sana başkasının yaptırdığını ve kartlar benim dediği kısımları belgele ve bir yerde tut. Hiçbir şekilde emniyete gitme. Olabilecek en kötü senaryoda ödediğin paraları tekrar cebinden ödemek zorunda kalabilirsin.

Arkadaşlar, dün gece Discord'dan bir adam ekledi, dedi iPhone mu kullanıyorsun, ben de evet dedim, sonra bana anlattı, işte birkaç kart numarası verdi, hepsi Visa'ydı. Daha sonra bir tanesinin içinden para bulduk ve 300 TL App Store hesabıma çektirdi. Dedi ki Discord Nitro al, kartlar benim, merak etme, aldığın Nitro'ların yarısı senin, yarısı benim olsun dedi, ben de tamam dedim, aldım. Adam hepsini aktifleştirip beni engelledi. Yardım edin, benim başım yanmaz, değil mi? Çok korkuyorum.

Kanka bir şey yaparsan kurtulursun ama anlatmayacağım daha fazla başın yanar 10 yıl yiceken 15 yıl yersin geçmiş olsun şu lafı unutma: Bedava peynir fare kapanında bulunurmuş.

Bu işi sana başkasının yaptırdığını ve kartlar benim dediği kısımları belgele ve bir yerde tut. Hiçbir şekilde emniyete gitme. Olabilecek en kötü senaryoda ödediğin paraları tekrar cebinden ödemek zorunda kalabilirsin.

Kanka şu an için öyle yapmayı planlıyorum çok teşekkür ederim.

Kanka, bir şey yaparsan kurtulursun ama anlatmayacağım, daha fazla başın yanar. 10 yıl yiyeceksen 15 yıl yersin. Geçmiş olsun. Şu lafı unutma: Bedava peynir fare kapanında bulunurmuş.
Nasıl bir şey, kanka, o? Yapmam, sadece merakımdan soruyorum.
Hiçbir şey olacağını düşünmüyorum. :D
Ben de çok bişey olacağını düşünmüyorum. 300 TL için en kötü para cezası olur diyorum.

Geri
Yukarı