Yanlışlıkla Böcek Yedim

sınava

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar biraz saçma gelecek ama ayran içiyordum, fark etmeden böcek düşmüş oraya ve içtim. Bir şey olur mu? Arkadaşlarıma sordum, herkes vitamin dedi ama kararsız kaldım.

kelebek gibi
1648464376790.png

Arkadaşlar biraz saçma gelecek ama ayran içiyordum, fark etmeden böcek düşmüş oraya ve içtim. Bir şey olur mu? Arkadaşlarıma sordum, herkes vitamin dedi ama kararsız kaldım.
Normalde bir şey olmaz arkadaşlarının dediği gibi protein :). Fakat zehirli bir çeşitse vücut ne tepki verir bilemem. Sonuçta vücut alışık değil. Bende geçenlerde şok marketten dido aldım kurt çıktı yarısını yemiş oldum ama birşey olmadı. Etli çikolata :)

Afiyet olsun. Bedava protein. Böcek zehirli vs. olmadıktan sonra problem yok.

Güve veya kelebek yemişsinizdir.

Zehirli bile olsa insan vücudunun absorbe edebileceğinden fazlası kanınıza geçmeyecek şekilde bir zehir ise sonsuza kadar tüketilebilir 😂. Arkadaşım köyde akrep yiyor oradan biliyorum da.
Normalde bir şey olmaz arkadaşlarının dediği gibi protein :). Fakat zehirli bir çeşitse vücut ne tepki verir bilemem. Sonuçta vücut alışık değil. Bende geçenlerde şok marketten dido aldım kurt çıktı yarısını yemiş oldum ama bir şey olmadı. Etli çikolata :)

Markete gidip durumu izah etmek bence çok iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı