Yanlışlıkla çamaşır deterjanı içtim

Arkadaşlar uyku sersemliğiyle su sanıp 3,5 litre yumoş sıvı çamaşır deterjanı tekledim. Mide bulantım falan yok. Bir şey olur mu? Korkuyorum biraz.

Bir de limon suyu için hidrojen bombası diye Suriye'ye atalım 😃

Geçmiş olsun bu arada hocam anormal bir şey hissederseniz doktora gidin.

Arkadaşlar uyku sersemliğiyle su sanıp 3,5 litre yumoş sıvı çamaşır deterjanı tekledim. Mide bulantım falan yok. Bir şey olur mu? Korkuyorum biraz.

Geçmiş olsun, bende geçen zurna dürümün yanında ayran diye Persil Premium Color Jel Çamaşır Deterjanı içmişim. Annem çamaşırları ayranla yıkayınca fark ettik. Doktora falanda gitmedim biraz baş ağrısı yaptı sadece.

Üstüne keşke 1 avuç toz deterjan bir de 1 kalıp sabun yeseydiniz. Ağzınızın tadını hiç bilmiyorsunuz hocam.

Hocam sizde bilmiyorsunuz. 2 kaşık toz deterjan 1 çay bardağı limon suyu hidrojen bombası gibi olursunuz Suriye'ye yollarız sizi.

Ha bu arada şaka yapıyorum hidrojen bombası diye falan ama çamaşır deterjanı gibi kimyasallara limon suyu gibi bir asit damlatılırsa ortaya hidrojen gazı çıkar ve bu gaz çok ölümcül bir gazdır yani bilginize.

Geçmiş olsun, bende geçen zurna dürümün yanında ayran diye Persil Premium Color Jel Çamaşır Deterjanı içmişim. Annem çamaşırları ayranla yıkayınca fark ettik. Doktora falanda gitmedim biraz baş ağrısı yaptı sadece.

Evil Morty'nin işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı