Yanlışlıkla Kwai reklamına tıklamak

notmythier

Centipat
Merhaba forum halkı, canım kardeşim YouTube'da gezinirken yanlışlıkla Kwai reklamına tıklamış. (hani şu TikTok'un yan çarı) sonra direkt m.kwai.com adresine atmış, VirusTotal'de bir şey çıkmadı, zaten girdikten hemen sonra direkt çıkıp tarayıcıyı kapamış. Veriler güvende midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba forum halkı, canım kardeşim YouTube'da gezinirken yanlışlıkla Kwai reklamına tıklamış. (hani şu TikTok'un yan çarı) sonra direkt m.kwai.com adresine atmış, VirusTotal'de bir şey çıkmadı, zaten girdikten hemen sonra direkt çıkıp tarayıcıyı kapamış. Veriler güvende midir?
Hocam bu kadar paranoyaklık iyi değil. YouTube zaten kontrol ettikten sonra alıyor reklamları. Başka bir uygulama da olsa sorun olmaz.

Kwai zararlı bir site değil, endişelenmeye gerek yok.
Kendisinin zararlı olmadığına eminim hocam (içindekiler hariç), ben bu veri satma olaylarını tek tıkla yapar mı onu öğrenmek istiyorum. Direkt siteler kısmından Kwai'nin çerezlerini temizledim zaten.

Hocam bu kadar paranoyaklık iyi değil. YouTube zaten kontrol ettikten sonra alıyor reklamları. Başka bir uygulama da olsa sorun olmaz.
İşin başında Çin olunca her şey oluyor hocam insana ne bileyim hani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
:D Gıcık bir site olduğu ortada ancak zararlı bir site değil.

Her bağlantıya tıkladığınızda (Chrome, Edge vs. bilinen tarayıcılar üzerinden), bilgileriniz kolay kolay çalınamaz. Bu tip tarayıcıların kendi antivirüsleri oluyor. Zararlı sitelere engel getiriyor direkt.

Geri
Yukarı