Yanmış R7 265 ekran kartında FPS arttırmak mümkün müdür?

devonoir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
EVGA GeForce RTX 2060 KO ULTRA GAMING 6GB
Intel i3-10100F
MSI PRO H410M-B Intel H410
Kioxia 500GB Exceria Serisi NVMe M.2 SSD
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz
Ekran kartım PowerColor turboduo AMD Radeon R7 265 2 GB OC serisi ekran kartı ama yanık olduğu için fön makinesiyle ayakta tutmaya çalışıyorum ama FPS hiç de iç açıcı değil. En azından iyi kötü 30-40 FPS arttırmamım bir yolu var mı acaba? OC atmak imkansıza yakın bir şey programından ayarları kurcalamak vs.

Oyunları tüm ayarlar düşük seviyede oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünsene, dizel bir araban var ve bu arabanın motoru her gaza bastığında ambeleye kalkıyor. Şimdi sen bu arabayla ne kadar hızlı gidebilirsin?
Öyle, biliyorum ama yenisini de alamıyorum ki :/

GPU ağlıyor "beni mezara yolla, sal benii" diye.

Bildiğim kadarıyla yanmış kart ile 30-40FPS arttıramazsınız.
Valla mezara gitmesi gereken varsa o ekran kartı değil :D yenisini almaya kalkıyorum aşırı pahalı adam gt710 a 750 tl fiyat biçmişti. Ne yapacağımı şaşırdım gidip fabrikada çalıştım ama param yetmedi o sırada monitörüm bozuldu . Şimdilik varsa basit bi yol en azından onu deneyeyim sonrası için bakacam bi çaresine artık.

Kart yanmış siz halen FPS derdindesiniz.
Ölmüş kart daha ne FPS versin?

Hiç motoru bozuk bir savaş uçağı gördün mü?
Aga bir şey soracam savaş uçağının ekran kartıyla ne alakası var ? Kart yanmış farkındayım ama yapacak pek bişey yok biraz daha idare etsin diye uğraşıyorum .

Hocam soketinize ve anakartınıza uygun entegre grafikli işlemcilere baksanız?

Yanmış ekran kartından daha fazla FPS vereceğine inanmaktayım, en basit yol böyle gözüküyor piyasa düzelince düzgün bir GPU alırsınız.

Eğer ekran kartı alacaksanız GT1030 GDDR5 2 GB modellerine bakınız.

Hocam soketinize ve anakartınıza uygun entegre grafikli işlemcilere baksanız?

Yanmış ekran kartından daha fazla FPS vereceğine inanmaktayım, en basit yol böyle gözüküyor piyasa düzelince düzgün bir GPU alırsınız.

Eğer ekran kartı alacaksanız GT1030 GDDR5 2 GB modellerine bakınız.
Yardımlarınız için teşekkür ederim o zaman mecbur piyasanın düzelmesini beklemekten başka çare yok.

Geri
Yukarı