Yapacak hiçbir şey bulamamak

Blisterx

Centipat
Saatlerce okulun bitmesini bekliyorum. Eve geliyorum tek yaptığım şey video kaydırmak. Günlerce hafta sonunu bekliyorum tek yaptığım şey ya müzik dinlemek ya da video kaydırmak artık oyunlarda zevk vermiyor. Ne yapabilirim? 15 yaşındayım.

Yaşıtların bu bunalımdan spor yaparak çıkıyor.

Farklı aktiviteler denemelisin evden dışarı çıkmalısın hayatına düzen vermelisin.

Saatlerce okulun bitmesini bekliyorum. Eve geliyorum tek yaptığım şey video kaydırmak. Günlerce hafta sonunu bekliyorum tek yaptığım şey ya müzik dinlemek ya da video kaydırmak artık oyunlarda zevk vermiyor. Ne yapabilirim? 15 yaşındayım.
Hobi edinebilirsin. Örneğin ben tasarım veya okuldaki hoca için ders ekipmanları hazırlıyorum (izin veriyor).

Yetenekli olduğun herhangi bir konuyu seçebilirsin. Bunun illa dış hayatla ilgili olması zorunda değil, sanal alem üzerinden edinebileceğin hobi çok fazla.

Farklı oyunlar dene, dışarı çık, arkadaşlarınla takıl, birlikte oyna (oyun değil ortam daha zevkli oluyor, oyun sıkıcı olsa bile sarıyor), en kötü Online arkadaş bulursun sınıftan birlikte takıldığın biri yoksa.

1 müzik aleti cidden değiştirebilir hayatını.

Geri
Yukarı