Yapay zeka mühendisliğine yönelmek

Ülkemizde yapayzeka bölümleri taze açıldı zaten geçen sene girenler biraz şansa kaldı bu sene ve sonrasına hangisi iyi hangisi kötü dönütler gelmeye başlar tabii ki 2025'ten önce düzgün bir yargıya varmak zor olur ilk mezunlar verilmediği için ama hiç yoktan iyidir.
Hocam aslında yapay zekayı lisans olarak değil de yüksek lisans olarak okuyup garantiye almak istiyorum kendimi en iyisi bu olacak sanırım.

Lisans olarak bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum.

Hocam aslında yapay zekayı lisans olarak değil de yüksek lisans olarak okuyup garantiye almak istiyorum kendimi en iyisi bu olacak sanırım.

Lisans olarak bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum.

Bu seçimi sınav sonrası gelen sıralamaya göre yapmanızı tavsiye ederim.
Not: Zamanı gelince etiketlerseniz de çok sevinirim :)

Yapay zeka mühendisliği isimli bir bölüm okumayın. Kalan kısmı da zamanla kendiniz keşfedeceksiniz zaten, fikirleriniz değişecek. Şimdiden söylenenlerin bir anlamı yok.

Dostum önce yazılım/bilgisayar mühendisliği okuyup sonra yapay zeka alanında ilerlemen daha iyi olur.

Ben de yapay zeka mühendisliği istiyorum ama çok iyi bir sıralamayla alıyor ve çok yeni daha.

Dostum önce yazılım/bilgisayar mühendisliği okuyup sonra yapay zeka alanında ilerlemen daha iyi olur.

Ben de yapay zeka mühendisliği istiyorum ama çok iyi bir sıralamayla alıyor ve çok yeni daha.
Zaten öyle yapmak istediğimi söylemiştim okumadınız galiba.

Yapay zeka mühendisliği isimli bir bölüm okumayın. Kalan kısmı da zamanla kendiniz keşfedeceksiniz zaten, fikirleriniz değişecek. Şimdiden söylenenlerin bir anlamı yok.
Şimdiden bir şey söylenmesine gerek yok çünkü olacak zaten biliyorum. Yapay zeka alanında ileride çok büyük gelişmeler yaşanacak. Sanal gerçeklik, robotlar vs.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı