Yapay zekaya mı yönelmeliyim yoksa diğer platformlara mı?

kaanistanlı

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yazılıma başlayalı takribi 1 ay oldu. Projemi gerçekleştirmek ve alanıma yönelmek istiyorum. Size sormak istediğim soru projemle ilgili. Ben uzay alanında projeler üreteceğim. Tam olarak yapay zekaya mı yönelmeliyim yoksa diğer platformlara mı? Tecrübeli abilerimden kardeşlerimden bilgi almak isterim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yazılıma başlayalı takribi 1 ay oldu. Projemi gerçekleştirmek ve alanıma yönelmek istiyorum. Size sormak istediğim soru projemle ilgili. Ben uzay alanında projeler üreteceğim. Tam olarak yapay zekaya mı yönelmeliyim yoksa diğer platformlara mı? Tecrübeli abilerimden kardeşlerimden bilgi almak isterim. Teşekkürler.

Yapay zekayı öğrenipte küresel akla köle olmayacaksan öğrenmen güzel olur.

Yapay zekaya yönelmen güzel bir tercih olur yazılımın temel faktörlerinden birisidir yapay zeka diğer yönleride etkilidir ama şu anki duruma bakıldığı zaman yapay zeka mantıklı.

Merhaba, yazılıma başlayalı 1 ay oldu demişsiniz, ne seviyedesiniz, şu ana kadar neler yaptınız, uzay alanında projeler üretmek hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz, ne amaçlıyorsunuz bunlar hakkında bilgi verebilir misiniz.
Suana kadar windows uygulamaları geliştirdim lakin bu benim alanım değil. O yüzden bir yere odaklanmak istedim. Yapay zeka olacak muhtemelen. c ve c++ dillerine orta düzeyde hakimim. Proje olarak roket, mekik vesaire konularda aklımda var fikirlerim.

Yapay zekayı öğrenipte küresel akla köle olmayacaksan öğrenmen güzel olur.
hocam kölelikten kasıt nedir?

Şu ana kadar Windows uygulamaları geliştirdim lakin bu benim alanım değil. O yüzden bir yere odaklanmak istedim. Yapay zeka olacak muhtemelen. C ve C++ dillerine orta düzeyde hakimim. Proje olarak roket, mekik vesaire konularda aklımda var fikirlerim.

Hocam kölelikten kasıt nedir?

Teknoloji ve bilimin hür olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi?

Bu alanda yetişen beyinleri küresel akıl kendi çıkarları doğrultusunda kullanmışlardır.

Aynı nazi almanyasının deha insanlarını Hitler'in bakanlarını öldürmeyip onlara Amerika'da güzel bir hayat sunup kendi kuracakları dünya düzeni için kullanmaları gibi.

Keza Albert Einstein dahi kullanılmıştır.

Teknoloji ve bilimin hür olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi?

Bu alanda yetişen beyinleri küresel akıl kendi çıkarları doğrultusunda kullanmışlardır.

Aynı nazi almanyasının deha insanlarını Hitler'in bakanlarını öldürmeyip onlara Amerika'da güzel bir hayat sunup kendi kuracakları dünya düzeni için kullanmaları gibi.

Keza Albert Einstein dahi kullanılmıştır.
hmm anladım hocam. Yapacağım proje Türkiye de ilk defa yapılacak bu kadarını diyebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı