Yapı Kredi Bankası 18 yaş altına hesap açıyor mu?

CBum

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Alanya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Merhaba. Haziran'da 16 yaşıma gireceğim. Acaba Yapı Kredi Bankası 18 yaş altına vadesiz TL hesabı açıyor mu? Açıyorsa eğer, Ziraat Bankası gibi çok fazla işlem kısıtı veya İş Bankası gibi EFT yapamama gibi bir durum var mı? Yoksa Garanti Bankası gibi işlemlerin çoğuna izin veriyor mu? Ayrıca bir ücreti vs. var mı? Mobil uygulamayı kullanabiliyor muyuz? Ve Ziraat, İş Bankası ve Garanti Bankası 18 yaş altı hesapları için sorunuz varsa bana sorabilirsiniz. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç atıyorum ama, bende almayı düşünüyorum ibarelere göre ilerlediğimiz zaman, yapı krediden 18 yaş altında banka hesabı açanlar var, genç hesabı aldığınız zaman eft,havale ücretsiz olmakta. sanal kart gibi mevzularda açık bence gayet iyi. bildiğim kadarıyla mobil uygulamayı kullanmak içinde hesap açılırken internet bankacılığı istediğinizi belirtmeniz gerekmekte. iyi günler

@mustaf_1 hocam ben çoktan açtım hesabı sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. :)

@mustaf_1 hocam ben çoktan açtım hesabı sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. :)
Hocam ;

1. Anne ve Baba ile mi gittiniz yoksa tek babanız veya annenizle mi?
2. Sanal kart gibi özellikleri deneme şansınız oldu mu?
3. Yapıkredi Gençlik Play kullanıyorsanız memnunmusunuz?
4. Kısıtlaması olan bir yer gördünüz mü?

Cevaplayabilirseniz sevinirim

Hocam ;

1. Anne ve Baba ile mi gittiniz yoksa tek babanız veya annenizle mi?
2. Sanal kart gibi özellikleri deneme şansınız oldu mu?
3. Yapıkredi Gençlik Play kullanıyorsanız memnun musunuz?
4. Kısıtlaması olan bir yer gördünüz mü?

Cevaplayabilirseniz sevinirim
1. Her ikisi ile gideceksiniz.
2. Maalesef denemedim.
3. Hayır ama kullanmayı düşünüyorum.
4. Müşteri hizmetleri ile konuşma dışında her şey yapılıyor. :)

Hocam;

1. anne ve baba ile mi gittiniz yoksa tek babanız veya annenizle mi?
2. sanal kart gibi özellikleri deneme şansınız oldu mu?
3. Yapı Kredi gençlik play kullanıyorsanız memnun musunuz?
4. kısıtlaması olan bir yer gördünüz mü?

Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Geçen gün bende açtım annen ve babanla gitmek zorundasın eğer ayrı ise velayet kağıdı istiyolardı sanırım onu götürmeniz gerekiyor. Bana TLcard verdiler. Kısıtlaması olan bir yer yok temassız olarak geliyor banka kartı. Diğer arkadaşın da dediği gibi müşteri hizmetleri hariç her şeyde sıkıntısız.

Merhaba bana mobil uygulama açmadılar sonra müşteri temsilcisi ne ulaştım vilinizle şubeye gidin dediler ama hesap açarken söyledim açmıyoruz dediler kafam karıştı nasıl mobil uygulama şifresi alabilirim uygulamadan şifre vermiyor.

Geri
Yukarı