Yapı Kredi kullanmayın

THH'de bir sürü garip soru var, ne yazacağımı bilemedim. Ama tabii ki ilerleyen günlerde başvuracağım.

Bir de işin kötüsü okul için bilgisayar lazım. Ödevler vs. de verilmeye başlandı ama yapamıyorum şu an.

Sosyal'de rehberi vardı onun. THH başvuru rehberi.

Sosyal'de rehberi vardı onun. THH başvuru rehberi.

Bu şikayetler daha çok satıcılar için anladığım kadarıyla. Ben direkt banka hakkında yazacağım için nasıl doldurmam gerek bilmiyorum.

Eksik kısmı karta ekledik, artı bakiye diye geçiyor.
Tamam siz yine + bakiye olarak aktarmışsınız. O kadar alisveris yapsaniz, size yine o tutarin + bakiyesi gözükür. Bunun limit ile alakasi yok.

Oyalamaya calisiyorlar ama anlamis degilim. Dava açın, dava acicak para yoksa THH'ye basvur geri alirsin parani..

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, kredi kartına para iade nasıl oluyor? Bu iş için banka kartı lazım değil mi? Sonuçta ATM'ye kredi kartını takıp para çekme diye bir şey mi var?
Ayrıca Amazon neden banka kartına göndermiyor? Ben 2. elde ekran kartı sattım, adam sorun yaşasa site gidip benim karta mı gönderecek, böyle şey mi olur? Olursa da eğer THH çözer değil mi?

Bir de konu sahibinin dediği olay başka bankada oluyor mu?

Tamam siz yine + bakiye olarak aktarmışsınız. O kadar alisveris yapsaniz, size yine o tutarin + bakiyesi gözükür. Bunun limit ile alakasi yok.

Oyalamaya calisiyorlar ama anlamis degilim. Dava açın, dava acicak para yoksa THH'ye basvur geri alirsin parani..
Evet iade edilmesi lazım zaten. Daha önceden Garanti'den limitin 5-6 katını kaç kere günü gününe iade ettiler. İlk defa karşılaştık böyle bir şeyle. Niye oyalıyorlar onu anlamadım muhtemelen borç çıkarmak içindir.

Arkadaşlar bilmediğim için soruyorum, kredi kartına para iade nasıl oluyor? Bu iş için banka kartı lazım değil mi? Sonuçta ATM'ye kredi kartını takıp para çekme diye bir şey mi var?
Ayrıca Amazon neden banka kartına göndermiyor? Ben 2. elde ekran kartı sattım, adam sorun yaşasa site gidip benim karta mı gönderecek, böyle şey mi olur? Olursa da eğer THH çözer değil mi?

Kredi kartiyla yaparsan ekstrene + borç gözükür. + borç dediğim yani artı para.

Banka kartı ile yaparsan direkt nakit gelir.

Hangi kartla yaptiysan ona gonderirler.

Limit iadesi yapiliyor iste kredi kartina

İadeyi hangi kartla alışveriş yaptıysan o karta yaptıklarını söylediler, banka veya kredi fark etmiyor.

Amazonluk bir problem yok, sorun Yapi Kredi. Gidin farkli musteri hizmetlerine baglanin defalarca.. Belki yuksek yetkili biri çıkar..
Evet farkındayım ama çok defa aradık. Kart benim üzerime olmadığı için ben de konuşamıyorum ah bi konuşabilsem hepsine çok güzel sözler söyleyeceğim ama... İstesek yetkili birilerine bağlarlar mı acaba?

Geri
Yukarı