Çözüldü Yapı Kredi maaş hesabı nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İş yeri cumaya kadar istedikleri şubeden maaş hesabı istiyor ama o şubeye gittiğimde önünde devasa bir sıra var.
Ben de telefondan görüşmeli kayıt olayım belki Online işlemlerden, şubeden hesap açarım dedim. Kimliği yok çenene koy yok arkasını çevir derken birden "kurye belgelerinizi getirecek, imzalamadan kayıt yapamayız" dediler. "Ben sabahtan beri kimliği sağıma soluma koyarak görüşüyorum, daha nasıl bir doğrulama gerekli?" dedim kapadım.

Benim bu hesabı hemen açmam lazım, boş bir başka şube bulup orada kayıt yaptırıp mobil bankacılıktan istediğim şubeden maaş hesabı açtırabiliyor muyum?

Çözüm
İş yeri cumaya kadar istedikleri şubeden maaş hesabı istiyor ama o şubeye gittiğimde önünde devasa bir sıra var.
Ben de telefondan görüşmeli kayıt olayım belki Online işlemlerden, şubeden hesap açarım dedim. Kimliği yok çenene koy yok arkasını çevir derken birden "kurye belgelerinizi getirecek, imzalamadan kayıt yapamayız" dediler. "Ben sabahtan beri kimliği sağıma soluma koyarak görüşüyorum, daha nasıl bir doğrulama gerekli?" dedim kapadım.

Benim bu hesabı hemen açmam lazım, boş bir başka şube bulup orada kayıt yaptırıp mobil bankacılıktan istediğim şubeden maaş hesabı açtırabiliyor muyum?
İstediğin şubeden açtırabilirsin. Yukardaki yorumları dikkate alma. İstersen İzmir'den İstanbul'daki şubede olacak şekilde hesap açtırabilirsin. Başka bir YK şubesine gidip ordan maaş hesabı açtırmak istediğin şube adını vermen yeterli.
Hesap açacaksın sana hesap cüzdanı verecekler orada IBAN yazıyor ver onu patrona bu kadar.

Söyle şimdi adam bana esenyurt köyiçi şubeden hesap aç diyor şube ana baba günü millet çocuğunu almış sıra bekliyor, başka bir şubeden açsam sıkıntı oluyor mu?
İşverenin belirttiği şubeden hesap aç. Ben de Yapı Kredi'den açmıştım. Birkaç belge (kimlik fotokopisi vs.) İle beraber gidip sıraya girmiştim ve hesap açmıştım. 18 yaşından küçüksen yanında ebeveyn götürmen iyi olur.

Yani o şubeden hesap açmak için illa o şubeye gitmem mi lazım?

Söyle şimdi adam bana esenyurt köyiçi şubeden hesap aç diyor şube ana baba günü millet çocuğunu almış sıra bekliyor, başka bir şubeden açsam sıkıntı oluyor mu?

Yani o şubeden hesap açmak için illa o şubeye gitmem mi lazım?

Başka şubeden açarsan olmaz. Orada çalışan herkes oradan açmalı.

Artı -1 Eksi

İstediğin şubeden açtırabilirsin. Yukardaki yorumları dikkate alma. İstersen İzmir'den İstanbul'daki şubede olacak şekilde hesap açtırabilirsin. Başka bir YK şubesine gidip ordan maaş hesabı açtırmak istediğin şube adını vermen yeterli.

Çözüm
Telefonunun NFC özelliği olmadığından dolayı muhtemelen kuryenin belgeleri sana imzalatması gerektiğini söylemişler sana. Ailende NFC destekli bir telefon varsa onunla YapıKredi uygulamasından görüntülü görüşerek bir kaç dakikada açabilirsin.

Bende sabahtan beri bu var kafamda ne bir müşteri temsilcisine bağlana biliyorum ne birine sorabiliyorum tam kanser oldum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı